R E K L A M A

Huawei P20, P20 Pro i P20 Lite na prasowych renderach. Będzie nowy, zabójczy kolor!

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Huawei P20 Pro
Huawei P20 Pro
fot. Winfuture

O flagowych trojaczkach Huawei piszemy ostatnio sporo - ale to jeszcze nie koniec. Najnowsze rendery pozwalają nam zapoznać się z wersjami kolorystycznymi nowych modeli.

Według dzisiejszych informacji, Huawei P20 pojawi się w kolorze czarnym, niebieskim i różowo-złotym, podobnie, jak model P20 Lite, w którym jednak zastosowany będzie jaśniejszy odcień niebieskiego. Z kolei P20 Pro będzie oferowany w obudowie czarnej, niebieskiej i zupełnie nowym odcieniu, zwanym "Twilight" i stanowiącym mieszankę zieleni z fioletem, zmieniającą się zaleznie od kąta padania światła. Podejrzewam, że kolor ten dość szybko zyska miano "kameleona"...

Serwis źródłowy cytuje także dane z instrukcji, które udało się uzyskać wraz ze zdjęciami. Według tych informacji, P20 otrzyma akumulator o pojemności 3400 mAh, zaś model Pro - 4000 mAh. W serii p20 może nie być natomiast gniazd na karty microSD, a także złącz minijack. Wspomina się również o najciekawszym elemencie P20 Pro, czyli potrójnym aparacie fotograficznym.

Ma się tam znaleźć teleobiektyw pozwalający na uzyskanie bezstratnego zoomu 3x, a także czujnik balansu bieli wykorzystujący podczerwień oraz laserowy autofokus. Z kolei pozostałe obiektywy mają mieć przysłonę f/1.6 i f/2.4, a jeden z nich ma być połączony z monochromatyczną matrycą. Podobny zestaw dwóch obiektywów ma się znaleźć w dwóch pozostałych modelach.

Ceny mają wynieść: 370 euro za model P20 Lite, 680 euro za P20 i aż 900 euro za P20 Pro. Po przeliczeniu da to odpowiednio 1550, 2850 i 3772 zł. Na koniec mamy jeszcze ciekawostkę: wygląda na to, że Huawei P20 Lite w Chinach będzie oferowany jako Huawei Nova 3e...

Na podstawie informacji Winfuture i MyDrivers; czytane: 4675 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!