R E K L A M A

Xiaomi Mi7, Samsung Galaxy J8+ i Asus Zenfone 5 Max w Geekbench

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Co prawda, już po MWC, ale wciąż mówimy o przyszłości ;)
Co prawda, już po MWC, ale wciąż mówimy o przyszłości ;)
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Benchmarki bywają cennym źródłem informacji o nowych smartfonach. Ostatnio w Geekbench odnotowano aż trzy nadchodzące modele - od Xiaomi, Samsunga i Asusa.

Zacznijmy od Xiaomi, któego Mi7 będzie jedną z popularniejszych wiosennych nowości na rynku. Telefon ukrywa się pod kryptonimem Dipper i w Geekbench "wylegitymował" się procesorem Snapdragon 845 oraz 6 GB pamięci operacyjnej. Zestaw ten osiągnął 2449 pkt. w teście jednordzeniowym i 8309 w próbie wielordzeniowej.

Z kolei Samsung SM-J805G, czyli zapewne J8+, pojawił się w benchmarku w wersji korzystającej z procesora Snapdragon 625, wspomaganego przez 4 GB RAM-u i osiągnął wyniki 749 i 3708 punktów. Wcześniej Geekbench odnotował ten sam smartfon, ale wykorzystujący (wzorem flagowców) procesor Exynos 7870 i tylko 3 GB RAM-u, wraz z punktacją 728 i 3683 pkt.

Ostatnią z nowości, jakie pojawiły się w Geekbench, jest Asus X00QD, czyli prawdopodobnie brakujący element zaprezentowanej niedawno rodziny Zenfone 5, czyli Zenfone 5 Max. W tym wypadku benchmark raportuje o obecności procesora Snapdragon 660 oraz 4 GB pamięci RAM. Telefon uzyskał 1518 i 5386 pkt.

Na koniec wspomnę, że wszystkie trzy nowe smartfony korzystały podczas testów benchmarkiem z systemu Android 8.0.

Na podstawie informacji Geekbench: 1, 2, 3, 4; czytane: 3753 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!