R E K L A M A

Xiaomi Blackshark - szczęki na horyzoncie

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz
fot. AnTutu

Xiaomi Blackshark jest sporą niespodzianką przed nadchodzącym MWC 2018. Czyżby Chińczycy z Xiaomi zamierzali porzucić jednostajną i nudną, ale za to rozpoznawalną manierę nazewniczą swoich smartfonów?

Xiaomi Blackshark [czarny rekin] pokazał płetwę w benchmarku AnTuTu i tyle go widziano. Nie ma na razie zdjęć, pełnej specyfikacji, czy innych przecieków, ale danych jest na tyle dużo, by o nim wspomnieć.

Smartfon zdaje się mieć specyfikację flagowego modelu przeznaczonego dla graczy i tych, którzy oczekują wysokiej wydajności, ponieważ benchmark odnotowuje procesor Qualcomm Snapdragon 845 z grafiką Adreno 630 i 8 GB pamięci RAM. - Zważywszy obecne ceny podzespołów może być trudno chińskiemu producentowi utrzymać w miarę niską cenę urządzenia.

Xiaomi Blackshark to smartfon pracujący pod kontrolą Androida 8.0 Oreo z wyświetlaczem o rozdzielczości 1080x2160 pikseli - a zatem mamy do czynienia z wydłużonym ekranem, który zajmie większość przedniego panelu urządzenia. Testowana była wersja z 32 GB pamięci flash, ale spodziewamy się, że jest to najsłabszy wariant z najmniejszą pamięcią. Smartfon zdobył w teście 270680 punktów.

Nie ma pewności czy Xiaomi Blackshark to finalna nazwa modelu, czy też jego oznaczenie kodowe używane podczas testowania prototypów, niemniej trzymamy kciuki, by Chińczycy choć rozważyli zmianę nazewnictwa. Może być ciekawie.

Na podstawie AnTuTu; czytane: 2173 razy.

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!