R E K L A M A

Allview i myPhone zapowiadają nowości na MWC

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Allview zaprezentuje na MWC flagowy model X5 Soul
Allview zaprezentuje na MWC flagowy model X5 Soul
fot. Allview

Na kilka dni przed targami MWC Allview i myPhone - niemal w tym samym momencie - przesłały nam zapowiedzi stanowiące przedsmak tego, co obie marki zamierzają zaprezentować w Barcelonie.

Nie będzie większej niespodzianki: Będą smartfony z wyświetlaczami o proporcjach 18:9. Przedstawią je obaj producenci.

Allview zaprezentuje flagowy model X5 Soul, wyposażony w technologie sieci neuronowych oraz wykorzystujący najnowszy chipset MediaTek. X5 Soul wyposażony będzie w 6,2-calowy wyświetlacz Full HD+, przy zachowaniu wielkości obudowy, jak dla urządzenia 5,5-calowego. Nie ujawniono jeszcze pełnej specyfikacji, ale wiadomo, że nowy model będzie umożliwiał uruchamianie najnowszej wersji asystenta głosowego AVI bez dotykania urządzenia. Funkcja bezdotykowa możliwa jest dzięki procesorowi VPU z technologią sieci neuronowych dedykowaną do sztucznej inteligencji oraz odpowiednim czujnikom umieszczonym w przednim panelu smartfonu.

myPhone jest nieco bardziej lakoniczny w swej zapowiedzi. Zdradzono jedynie, że już pierwszego dnia targów na stoisku zostaną zaprezentowane zupełnie nowe modele smartfonów myPhone - tym razem z wąskimi ramkami i wyświetlaczami w formacie 18:9. Premierę będzie miał również kolejny model marki Hammer. Więcej szczegółów poznamy w najbliższy poniedziałek. myPhone uczestniczy w MWC już po raz czwarty. W poprzednim roku firma otrzymała nagrodę European Android Awards 2017 przyznawaną przez Google tym, którzy dbają o dobrą jakość systemu, wspierają rozwój platformy oraz ściśle współpracują z Google przy wdrażaniu swoich produktów.

Na podstawie informacji Allview i myPhone; czytane: 1988 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 3 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 3.
66,7% 
 0,0% 
 33,3% 
zbyniu
uważam że trzeba wspierać Polskie marki, dlatego kibicuję myPhone
.ff.avast.com | 22 Feb 2018, 11:02
nutello
Czekam na tego nowego Hammera :D
.ro | 21 Feb 2018, 18:02

puszkin
ciekawe jaki będzie ten nowy Hammer, kolejny klawiszowiec czy smartfon
.consumer-pool.prcdn.net | 21 Feb 2018, 16:02