R E K L A M A

Zobaczcie model Xperia XZ2 i nowy design smartfonów japońskiego producenta

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
26 lutego Sony zaprezentuje swoje nowości podczas targów MWC
26 lutego Sony zaprezentuje swoje nowości podczas targów MWC
fot. Instagram

W sieci pojawiło się zdjęcie prototypowego modelu Sony Xperia XZ2 Compact. Smartfon ten ma zadebiutować podczas MWC 2018, a na ujawnionym zdjęciu "pozuje" obok Xperii Z5 Compact.

W sieci ujawnione pierwsze zdjęcie na żywo modelu Xperia XZ2 Compact - tak przynajmniej sugerują internetowe źródła. Nowy model nie będzie już tak kanciasty jak poprzednie Xperie - widzimy wyraźnie zaokrąglone plecki. To nawiązanie do koncepcji designerskiej Sony, która pojawiła się w 2015 roku - nazwano ją plate + human. Ale wróćmy do smartfonu: zdjęcie nie ujawnia zbyt wielu szczegółów, z dodatkowych informacji dowiadujemy się, że model ten ma nie mieć złącza słuchawkowego, zaś skaner linii papilarnych znajdzie się na tylnym panelu urządzenia. Wyraźnie podkreślono, że to zdjęcie prototypowego modelu i wersja ostateczna urządzenia może wyglądać inaczej.


O zmianach w designie smartfonów Sony pisaliśmy już w serwisie wcześniej. A tutaj wspomniana koncepcja human + plate:


A tutaj Sony zaprasza 26 lutego podczas targów MWC. W 3-sekundowym spocie nie ujawnia szczegółów nowych urządzeń. Dopiero w Barcelonie przekonamy się, jak bardzo zmieniła się seria Xperia i jakie Sony pokaże nowości.

Na podstawie ; czytane: 3311 razy.

R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!