R E K L A M A

Informacje o Judy - następnym flagowcu od LG

Opublikowane:
Następca LG G6 zapowiada się interesująco
Następca LG G6 zapowiada się interesująco
fot. LG

Niezastąpiony Evan Blass zdradził trochę informacji o następnym flagowcu LG - i możliwe, że nie będzie to LG G7, ale zupełnie nowy produkt. To, co na razie ujawniono, zapowiada się smakowicie.

Evan Blass ujawnił sporo informacji o potencjalnym następcy modelu LG G6 - który niekoniecznie będzie kontynuował tradycje tej serii i niekoniecznie będzie nosił nazwę G7. Na razie wiemy, że funkcjonuje pod nazwą "Judy".

LG ewidentnie szuka na siebie nowego pomysłu. Do tej pory kolejno ogłaszane telefony nieznacznie różniły się od poprzedników, przede wszystkim przechodziły lekki redesign lub dostawały dodatkowe funkcje oprogramowania. Judy ma być zupełnie nowym projektem. Wstępna specyfikacja - 6,1-calowy ekran 18:9 Full Vision - wskazuje też, że będzie znacznie większy niż poprzedni flagowiec, 5,7-calowy LG G6. Podobno będzie mieć też nowy typ wyświetlacza - panel MLCD+. W tej technologii matryca RGBW zawiera biały subpiksel, dzięki czemu ma ona zapewnić wysoką jasność (nawet 800 nitów), a jednocześnie o 35% zredukować zużycie energii w porównaniu do standardowych paneli LCD IPS.

A reszta parametrów? LG Judy ma mieć układ Qualcomm Snapdragon 845, do tego 64 GB pamięci wbudowanej i 4 GB pamięci RAM (jak na flagowca to mało konkurencyjna specyfikacja, ale może będą wersje z większą liczbą gigabajtów), do tego podwójny, 16-megapikselowy aparat główny z jasnymi obiektywami f/1.6. Smartfon ma być tez odporny na pył i wodę - IP68, ma mieć głośniki stereo i wspierać HDR10. A ponadto bezprzewodowe ładowanie, inteligentnego asystent, rozpoznawanie głosu i inteligentne oprogramowanie aparatu. Premiery spodziewamy się na przełomie wiosny i lata.

Na podstawie VentureBeat

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Qlphone
4 GB ramu? Serio? Nawet jak dodatkowo wypuszcza wersje z 6 GB, to i tak będzie to źle wyglądać. Przypomnę, ze 4 GB ramu smartfony mają już od 3-4 lat (pierwszym był Asus z tego co pamiętam). Patrząc perspektywicznie będzie to mało, no bo jak ten parametr będzie wyglądał po roku, a o dwóch nie wspomnę? Nawet najlepsza seria LG czyli V od samego początku ma tylko 4 GB ramu. Przez trzy generacje nic nie dodali. Czy to będzie Judy, czy Lucie, to i tak nic nie zmieni. Polityka kulawa.
.centertel.pl | 19 Feb 2018, 13:02