R E K L A M A

Samsung SM-T835 w benchmarku. Czyżby to nowy Galaxy Tab S?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Samsung SM-T835 w GFX Bench
Samsung SM-T835 w GFX Bench
fot. GFX Bench

Benchmark GFX Bench odczytał specyfikację nowego tabletu Samsunga, noszącego oznaczenie SM-T835.

Biorąc pod uwagę, że podobne oznaczenie nosił model Samsung Galaxy Tab S3, możemy nieśmiało domniemywać, iż pod znakiem SM-T835 ukrywa się jego następca, czyli Galaxy Tab S4. Na razie jednak jedynymi pewnymi informacjami są te, jakie odczytał benchmark - ale i to nie do końca, bowiem benchmarki pokazują dane, jakimi "przedstawia się" sprzęt. A te - można zmanipulować, pytanie tylko - po co?

Przyjmijmy zatem, że dane z GFX Bench są bliskie prawdy. Jeśli ta, nowy tablet Samsunga będzie miał 10,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560x1600 pikseli oraz ośmiordzeniowy procesor Qualcomma o taktowaniu 2,3 GHz, zestawiony z układem graficznym Adreno 540. Możemy założyć, że jednostką centralną jest zapewne Snapdragon 835. Tablet będzie wyposażony w 4 GB pamięci operacyjnej i 64 GB pamięci na dane, z której dla użytkownika pozostaną 52 GB. Urządzenie otrzyma jeszcze żyroskop i aparaty fotograficzne o rozdzielczości 8 i 13 megapikseli. Wszystko to będzie pracować pod kontrolą systemu Android 8.0 Oreo.

Benchmark nie podaje oczywiście informacji o terminie premiery - ale nie należy wykluczać, że omawiany tablet uzupełni gamę nowości firmy, jaką poznamy podczas targów MWC.

Na podstawie informacji GFX Bench; czytane: 1816 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!