R E K L A M A

Flagowiec czy gamingowy smartfon od ASUS-a? Benchmarki ujawniają...

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Co szykuje ASUS? Nie wiemy, ale zapowiada się intresująco
Co szykuje ASUS? Nie wiemy, ale zapowiada się intresująco
fot. ASUS

...nowy model smartfona od ASUS-a o naprawdę dobrej specyfikacji. Są podejrzenia, że może chodzi o flagowego przedstawiciela serii Zenfone 5, czyli model 5z, albo o gamingowy model pod marką ROG.

Osobiście wolałabym to drugie, ASUS jest bowiem cenionym producentem sprzętów dla graczy, a segment ten jest nieco zaniedbany przez producentów komórek. Ale wracając do newsa - w benchmarku Geekbench pojawiły się rezultaty benchmarku i kawałek specyfikacji dla bliżej nieokreślonego smartfona ASUS-a, wyposażonego w Snapdragona 845 i 6 GB pamięci RAM. Spekuluje się, że może to być najmocniejszy przedstawiciel nadchodzącej serii Zenfone 5, czyli Zenfone 5z (choć raczej jego premiera nie jest planowana podczas MWC, ale mniej więcej na połowę roku), albo ROG Phone - potencjalny smartfon przeznaczony stricte dla graczy, który, według wcześniejszych internetowych plotek, oprócz podanego procesora i RAM-u miałby wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 120 Hz. No cóż, więcej szczegółów na pewno uzyskamy podczas targów w Barcelonie, które rozpoczynają się 26 lutego.


Oprócz wyników z Geekbench poznaliśmy też, tym razem za sprawą Antutu, kodową nazwę smartfonu - bo specyfikacja sugeruje, że chodzi o to same urządzenie. I jest to ASUS R01RD.

Na podstawie AndroidHits, /LEAKS; czytane: 1427 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!