R E K L A M A

Xiaomi Mi Mix 2S potwierdzony!

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Xiaomi Mi Mix 2S
Xiaomi Mi Mix 2S
fot. Weibo

Kilka dni temu w sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego bezramkowca - Xiaomi Mi Mix 2S. Dziś - w XDA Developers mamy potwierdzenie istnienia tego telefonu.

Informacja pochodzi z raczej pewnego źródła - opublikował ją szef portalu XDA-Developers, zaś dane, jakie cytuje, uzyskał Senior Member forum XDA, duraaraa - czyli @FunkyHuawei. Nie są to raczej osoby, które powtarzałyby niewiarygodne plotki.

Do rzeczy. Duraaraa dotarł do plików oprogramowania, które zawierają informacje o modelu Polaris, którym ma być właśnie Mi Mix 2S. W plikach udało się odnaleźć informacje, iż omawiany smartfon korzysta z procesora Snapdragon 845, systemu Android Oreo i ma ekran o rozdzielczości Full HD+, której odpowiada rozdzielczość tapety pasującej do nazwy kodowej urządzenia, jaką również udało się pozyskać technikom z XDA.

Ustalili oni ponadto, że smartfon ma akumulator o pojemności 3400 mAh, jest kompatybilny z rozwiązaniem Project Treble oraz obsługuje tryb DualSIM, ma diodę powiadomień i nadajnik podczerwieni. Wcześniejsze pogłoski sugerowały, że MiX 2S otrzyma również aparat fotograficzny Sony IMX363 - nie udało się tego w 100 procentach potwierdzić, ale w oprogramowaniu znaleziono fragmenty przeznaczone do obsługi tego modułu.

Na podstawie informacji XDA Developers; czytane: 3338 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!