R E K L A M A

Wielkie zmiany w HTC. Polka na szczycie!

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Sylwia Machnik-Kochan, nowy wiceprezes HTC Smartphone and Connected Devices Division
Sylwia Machnik-Kochan, nowy wiceprezes HTC Smartphone and Connected Devices Division
fot. HTC

W HTC duże zmiany. 14 lutego firmę opuścił szef działu smartfonów Chialin Chang, ale za to Sylwia Machnik-Kochan z polskiego oddziału HTC awansowała wysoko w strukturach firmy.

Chialin Chang pożegnał się ze stanowiskiem 14 lutego. W oficjalnym komunikacie podano, iż powodem jego odejścia są związane z osobistymi planami kariery zawodowej, ale nie sposób oprzeć się wrażeniu, iż zmiana ta może mieć związek z niezbyt optymistycznymi wynikami finansowymi całej firmy i jej smartfonowego działu. Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Changa, ale firma zapowiada dalsze "pełne zaangażowanie w tworzenie smartfonów pod własną marką".

W komunikacie, jaki otrzymaliśmy, "HTC zapowiada kolejne interesujące premiery i prezentacje innowacyjnych rozwiązań z dziedziny urządzeń i technologii mobilnych". Zapowiedź nowych urządzeń to nie jedyna optymistyczna informacja.

Okazało się, że nasza rodaczka awansowała na wysokie stanowisko w strukturach koncernu. Sylwia Machnik-Kochan z polskiego oddziału HTC awansowała na stanowisko wiceprezesa Smartphone and Connected Devices Division w HTC na Europę Wschodnią. Wraz z nią, podobne stanowisko, ale dla Europy Zachodniej, obejmie Eric Matthes, natomiast Paul Brown zostanie szefem HTC na całą Europę. Informację tą potwierdził nam polski oddział HTC.

Serdecznie gratulujemy Sylwii sukcesu - i oczywiście życzymy kolejnych!

Na podstawie informacji HTC i HTC Polska; czytane: 2791 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!