R E K L A M A

Dlaczego Samsung wstrzymał aktualizację dla Galaxy S8 i S8+?

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Na razie flagowe Samsungi pozostaną przy Nougacie
Na razie flagowe Samsungi pozostaną przy Nougacie
fot. Samsung

Tydzień temu pisaliśmy, że modele Galaxy S8 i S8+ wreszcie dostały aktualizację do Androida Oreo. Ale po kilku dniach Samsung ją wstrzymał. Dlaczego?

Powodem są problemy techniczne, które pojawiły się w niektórych zaktualizowanych modelach. I to nie jakieś drobnostki, ale problemy, które uniemożliwiają korzystanie z urządzenia. Chodzi mianowicie o bootloop, błąd rozruchu, czyli zapętloną animację uruchamiania smartfona. Jeśli ktoś zdążył ściągnąć aktualizację, ale jeszcze jej nie zainstalował, to i tak już tego nie zrobi - pliki zostaną automatycznie usunięte z systemu. Pozostaje oczekiwanie na poprawione wydanie Androida Oreo - Samsung obiecuje, że modele Galaxy S8 i S8+ dostaną je tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Na podstawie GSMArena; czytane: 5344 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
Przemo
Aktualizacje na S8 sm-g950f otrzymuje co jakis czas od Samsunga grunt to zarejestrowanie smartfona w aplikacji samsung members
.65.104.62 | 01 Sep 2018, 23:09
Kszxtof
Wciąż z niecierpliwością czekam na androida 8.0 Mam nadzieję że niedługo dostaniemy aktualizację. Pozdrawiam użytkowników Samsunga Galaxy s8 ????????
.centertel.pl | 29 Mar 2018, 08:03