R E K L A M A

Samsung Galaxy On7 Prime debiutuje w Korei

Opublikowane:
Samsung Galaxy On7 Prime
Samsung Galaxy On7 Prime
fot. Samsung

Koreański oddział Samsunga ogłosił premierę modelu Galaxy On7 Prime Dual SIM. To nowa konstrukcja, ale warto pamiętać, że pod taką nazwą występował już inny model, znany szerzej jako Galaxy On Nxt.

Na razie nie mamy co do tego pewności, ale oznaczenia modeli oraz specyfikacje wskazują, że nowy Samsung Galaxy On7 Prime jest następcą modelu Galaxy On Nxt, z nieco ulepszonym wyposażeniem. Ma chociażby mocniejszy aparat do selfie.

Samsung Galaxy On7 Prime pojawił się w koreańskim i indyjskim oddziale koncernu, co dobitnie wskazuje pierwsze rynki, na jakie trafi nowy model. Na razie nie wiemy, czy zawita do innych krajów, ale zapewne będzie również oferowany w Chinach.

Samsung Galaxy On7 Prime ma 5,5-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości Full HD oraz ośmiordzeniowy procesor Exynos 7870 o taktowaniu 1,6 GHz. Z dokumentów wynika, że telefon będzie dostępny w dwóch wersjach pamięci - 3+32 oraz 4+64 GB, przy czym jedną wymienia serwis koreański, a drugą - indyjski, co może wskazywać, iż dostępność poszczególnych wariantów może zależeć od konkretnych rynków.

W Galaxy On7 Prime znajdziemy jeszcze jednozakresowy moduł Wi-Fi, Bluetooth 4.1, minijacka i LTE, nie będzie natomiast NFC. Smartfon ma gniazdo na kartę microSD i akumulator o pojemności 3300 mAh, a także dwa 13-megapikselowe aparaty fotograficzne z przysłoną f/1.9. Urządzenie występuje w wariancie Dual SIM i jednokartowym, w kolorach złotym lub czarnym. Cena wynosi 344300 wonów, co daje ok. 318 dolarów lub 1085 zł.

Na podstawie informacji Samsung: KR, IN

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!