R E K L A M A

Xiaomi Mi 6X pozuje na żywo

Opublikowane:
Xiaomi Mi 6X
Xiaomi Mi 6X
fot. Weibo via OnPhones

W sieci zaczynają krążyć pierwsze zdjęcia, na których uwieczniono nowy model Xiaomi Mi 6X.

Nowy model ma zastąpić w ofercie Xiaomi Mi 5X. Rewolucji stylizacyjnej raczej nie będzie. Mamy metalową obudowę, delikatnie nawiązującą stylem do iPhone 7 Plus. Widać prowadzone w charakterystyczny sposób linie anten, a także lekko wystającą oprawkę podwójnego aparatu fotograficznego.

Przód - to obecny androidowy standard. Wyświetlacz ma proporcje 18:9, zaokrąglone narożniki i wąskie ramki wzdłuż dłuższych boków. Ekran ma podobno mieć przekątną sięgającą 6 cali. A skoro tak, możemy zakładać, że matryca będzie mieć rozdzielczość Full HD+. Krążą pogłoski, że telefon otrzyma firmowy procesor Xiaomi - Surge S2. To układ tworzony przez cztery rdzenie Cortex-A73 2,2 GHz i cztery A53 1,8 GHz, współpracujące z grafiką Mali-G71 MP8.

Premiery tego modelu spodziewamy się podczas targów MWC lub wkrótce po nich. Warto wspomnieć, że Xiaomi Mi 5X był oferowany również w wersji Android One, jako Xiaomi Mi A1. Możliwe zatem, że i Mi 6X znajdzie się w programie Android One, jako Mi A2 - ale o tym na razie cicho.

Na podstawie informacji OnPhones

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!