R E K L A M A

Alcatel 3V i Alcatel 5 już na Amazonie. Znamy ceny!

Opublikowane:
Alcatel 5 w sklepie Amazon
Alcatel 5 w sklepie Amazon
fot. Amazon

Francuski oddział Amazonu przyjmuje już zamówienia na nowe modele Alcatela. To oczywiście przedsprzedaż - Alcatel 3V i Alcatel 5 trafią do regularnej sprzedaży 26 lutego.

W przypadku obu telefonów określono taką samą datę dostaw - 26 lutego - można zatem zakładać, iż jest to data ich premiery rynkowej. W obu wypadkach opublikowano również zdjęcia oraz ceny. Niestety, nie wiemy, czy w momencie rozpoczęcia oficjalnej, klasycznej sprzedaży, nie ulegną one zmianie.

Alcatel 3V jest oferowany w trzech wersjach kolorystycznych - złotej, niebieskiej i czarnej - za 189,99 euro. Skrócona specyfikacja podawana przez Amazon obejmuje 6-calowy wyświetlacz, LTE, akumulator o pojemności 3000 mAh oraz podwójny aparat fotograficzny z matrycami 12 i 2 Mpx. Alcatel 3V zadebiutuje z androidem Oreo na pokładzie.

Alcatel 5 ma dla odmiany starszego Androida Nougat i występuje tylk ow dwóch kolorach - złotym i czarnym. Ma za to ciekawie stylizowaną obudowę, 5,7-calowy ekran i akumulator 3000 mAh. W przypadku tego modelu podawana przez Amazon cena wynosi 229,99 euro.

Na podstawie informacji Amazon: 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!