R E K L A M A

Sharp Aquos Sense - wielki błękit

Opublikowane:
Sharp Aquos Sense
Sharp Aquos Sense
fot. Sharp

Egzotyki nigdy dość, dlatego przedstawię wam jeszcze jeden - po Aquosie R Compact - niebanalny model z dalekiej Japonii. Oto Sharp Aquos Sense, promowany w dość specyficzny sposób.

W modelu tym główny nacisk położono na poręczność. Obudowa otrzymała liczne zaokrąglenia, by telefon wygodnie leżał w dłoni - i z tego uczyniono główny punkt promocji. Oczywiście dodano też przyjazny dla wzroku wyświetlacz, trwałe szkło czy wodoszczelność, ale poza tym - mamy do czynienia z typowym średniakiem.

Sharp Aquos Sense ma 5-calowy wyświetlacz IGZO o rozdzielczości Full HD oraz ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 430, wspomagany przez 3 GB RAM-u i grafikę Adreno 505. Zestaw ten uzupełniają 32 GB pamięci wewnętrznej (z gniazdem na microSD) oraz czytnik linii papilarnych poniżej ekranu urządzenia. Na wyposażeniu znalazły się także dwa aparaty fotograficzne - przedni ma 5, zaś tylny - 13 megapikseli. Wszystko to zasila akumulator o pojemności 2700 mAh.

W odróżnieniu od przywołanego na wstępie Aquosa R Compact, w przypadku Aquosa Sense nie ma nawet sensu dywagować na temat jego ewentualnej dystrybucji poza Japonią. Zresztą - z taką specyfikacją nie miałby raczej szans znacząco zaistnieć w Europie...

Na podstawie informacji Sharp

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!