YU Yureka 2, z metalową obudową i znośną specyfikacją, ale ze starą wersją systemu Android." /> YU Yureka 2 z "muzealnym" Androidem :: mGSM.pl
R E K L A M A

YU Yureka 2 z "muzealnym" Androidem

Opublikowane:
YU Yureka 2
YU Yureka 2
fot. Flipkart

Firma YU zaprezentowała w Indiach nowy model YU Yureka 2, z metalową obudową i znośną specyfikacją, ale ze starą wersją systemu Android.

YU Yureka 2 otrzymał nawet zgrabną, metalową obudowę z czytnikiem linii papilarnych z tyłu i 5,5-calowym ekranem Full HD z przodu. Smartfon dysponuje ośmiordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 625 z zegarem 2 GHz, grafiką Adreno 506 i 4 GB RAM-u. Pamięć wewnętrzna mieści 64 GB i jest możliwość jej rozbudowy kartą microSD o 128 GB, ale w hybrydowym slocie, na zmianę z dualSIM.

YU Yureka 2 obsługuje LTE i VoLTE, ma także Bluetooth 4.0, dwuzakresowe Wi-Fi i aparaty fotograficzne o rozdzielczościach 8 i 16 Mpx. Telefon zasila akumulator o pojemności 3930 mAh z szybkim ładowaniem, a wyposażenie dopełnia radio FM. Najciekawsze jest jednak to, że ten całkiem przyzwoity, średniopółkowy telefon pracuje pod kontrolą... Androida 6.0. O aktualizacji ani słowa - ale jest cień szans, iż podawana wersja systemu jest wynikiem pomyłki edytora sklepu Flipkart, w którym urządzenie jest oferowane. Cena wynosi 11999 rupii, czyli 188 dolarów lub 674 zł.

Na podstawie informacji Flipkart

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
ZnaszMnie
To android marshmallow jest juz "muzealny"? Wiec jaki wedlug was jest lollipop czy kitkat. Jelly bean pewnie przedwojenny...
Przedpotopowy? Kopalny? ;) Epoki technologiczne w poszczególnych branżach mierzy się nieco inna miarą, niż historyczne. W kontekście branżowym wypuszczenie w grudniu 2017 na rynek smartfona z Androidem 6.0 może nie być najlepszym pomysłem. Nawet w Indiach. Mogę całkiem jeszcze sprawnie używać dziś wcześniejszych wersji Androida, ale tylko dlatego, że wiem jak bezpiecznie zainstalować tam wcześniejsze wersje niezbędnych mi aplikacji. Producenci wymuszają dziś często zakup nowego urządzenia, ponieważ na starsze nie ma aktualizacji i nie ma już działających wersji niektórych aplikacji. - Wymagają nowszego systemu operacyjnego, którego mieć nie mogę, bo nie ma aktualizacji. Kółko się zamyka. Tytuł nie jest krytyką użytkowników korzystających ze starszych wersji systemu Android, naprawdę. (jf)
.multi.internet.cyfrowypolsat.pl | 15 Sep 2017, 15:09