R E K L A M A

Motorola V547

Opublikowane:

Motorola wprowadza na polski rynek nowy model telefonu komórkowego V547 z technologią EDGE oraz funkcją nagrywania i odtwarzania plików video. Telefon od marca dostępny jest w sieci Idea.

Warszawa, 23 marca 2005 - Motorola (NYSE:MOT) wprowadza na polski rynek nowy model telefonu komórkowego V547 wyróżniający się eleganckim wzornictwem i nowoczesnymi funkcjami. Urządzenie wyposażone jest w technologię EDGE, która pozwala na trzy razy szybsze niż do tej pory (GPRS) pobieranie np. zdjęć, filmów, dzwonków MP3, gier Java. Po podłączeniu do komputera telefon może również służyć jako zewnętrzny modem o szybkości transmisji do 100kbitów/sek. Motorola V547 w prosty sposób pozwala na nagrywanie i odtwarzanie sekwencji wideo.

"Motorola V547 jest kolejnym modelem z serii Motoroli z klapką, popularnych V-ek. Urządzenie, atrakcyjne pod względem wzornictwa, jest funkcjonalnym i wygodnym narzędziem do pracy i rozrywki." - powiedział Grzegorz Podgórski, dyrektor ds. rynku telefonów komórkowych Motorola.

Motorola V547 jest dostępna w eleganckiej, srebrnej obudowie obłożonej z boków i na tylnej ściance syntetycznym materiałem antypoślizgowym. Urządzenie wraz z baterią waży jedyne 114 g, a jego wymiary to 89x49x24.6 mm. Bateria zapewnia czas rozmów do 425 min i czas czuwania do 235 godzin.

Telefon jest dostępny w sieci Idea. Dane techniczne i zdjęcia telefonu Motorola V547 w katalogu.

Informacja prasowa firmy Motorola

Opublikowane:
Autor: Adam Kozubowicz

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!