Moto Z Play, czyli Moto Z2 Play. Telefon stanie się atrakcyjniejszy wizualnie, ale może stracić jeden ze swoich atutów - pojemną baterię." /> Moto Z2 Play na nieoficjalnym renderze :: mGSM.pl
R E K L A M A

Moto Z2 Play na nieoficjalnym renderze

Opublikowane:
Moto Z2 Play
Moto Z2 Play
fot. Technobuffalo

Do sieci trafił render mający przedstawiać tegoroczną edycję Moto Z Play, czyli Moto Z2 Play. Telefon stanie się atrakcyjniejszy wizualnie, ale może stracić jeden ze swoich atutów - pojemną baterię.

Moto Z2 Play będzie zgrabniejsza i ciekawsza stylistycznie od poprzedniczki. Telefon otrzyma w tym roku metalowe placki, otoczone ciemniejszą obwódką z tworzywa. Obudowa będzie smuklejsza, co może (choć wcale nie musi) iść w parze ze zmniejszeniem pojemności akumulatora. A to właśnie mocna bateria była atutem Moto Z Play.

Nowością jest zestaw diod wspierających aparaty fotograficzne. Zarówno z przodu, jak i z tyłu, znajdziemy podwójne, dwukolorowe lampki doświetlające. Zmieni się też kształt czytnika linii papilarnych. Może okaże się on funkcjonalniejszy, niż w poprzedniej edycji modelu? Nie zmieni się tylko jedno - obsługa modułów Moto Mods. Doskonale widać zestaw styków i wystającą ramkę aparatu tylnego. Na ekranie telefonu ukazanego na renderze widać datę 8 czerwca. Nie należy wykluczyć, iż jest to data premiery tego telefonu.

na podstawie informacji Technobuffalo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!