R E K L A M A

Huawei P10 Lite - czyżby półoficjalna premiera?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Prezentacja Huawei P10 Lite
Prezentacja Huawei P10 Lite
fot. Slashleaks via Androidheadlines

O tym, że krótko po prezentacji Huawei P10 pojawi się jego wersja Lite - wiedzieliśmy. Tymczasem w sieci pojawiło się zdjęcie sugerujące, że telefon został już zaprezentowany...


Była jakaś konferencja...

Fotka nie pozostawia wątpliwości - telefon doczekał się prezentacji. Niestety, nie wiemy, kto mógł ją zobaczyć. Odbyła się prawdopodobnie w Chinach - ale mogła być skierowana do wąskiego grona widzów - np. partnerów handlowych, przedstawicieli operatorów czy dystrybutorów... Jedno jest pewne - telefon wkrótce trafi na rynek i są już osoby, które znają jego specyfikację i wygląd.


Zdjęcie wiele zdradza

Nam musi wystarczyć jedno zdjęcie z konferencji, na którym widać slajd prezentujący część informacji o P10 Lite. Wiadomo, że telefon ma 5,2-calowy wyświetlacz Full HD otoczony wąską ramką oraz ośmiordzeniowy procesor Kirin 655, 4 GB RAM-u oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Pojemność akumulatora wynosi 3000 mAh, zaś fotografowanie umożliwiają aparaty o rozdzielczościach 12 i 8 megapikseli. P10 Lite korzysta z Androida 7.0 Nougat z interfejsem EMUI 5.1.


Cena? Wyższa, niż poprzednika

Co więcej, znamy nawet cenę telefonu. Pojawił się na liście jednej z holenderskich sieci handlowych za 349 euro, czyli 1515 zł. Pamiętajmy jednak, że wszystkie powyższe informacje do czasu publicznego ogłoszenia ich przez producenta, należy traktować jako nieoficjalne.

Na podstawie informacji AndroidHeadlines; czytane: 3522 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!