R E K L A M A

Huawei P10 Lite jest już w Media Markt

Opublikowane:
Huawei P10 Lite w ofercie holenderskiego T-Mobile
Huawei P10 Lite w ofercie holenderskiego T-Mobile
fot. T-Mobile

Huawei P10 Lite po cichutku i bez rozgłosu medialnego trafił do sieci sprzedaży. Zarówno specyfikację, jak i kolory, ceny czy zdjęcia można już znaleźć w holenderskim i belgijskim oddziale Media Markt i T-Mobile.


Huawei P10 Lite - cichy faworyt

Huawei P10 Lite to kandydat na kolejny przebój rynkowy - następca bijącego rekordy sprzedaży P8 Lite i również popularnego P9 Lite. Tak, oczywiście wszyscy zdają się zwracać uwagę wyłącznie na droższego Huawei P10, czy P10 Plus, niemniej to jednak Huawei P10 Lite będzie znikał z półek operatorskich jak świeże bułeczki. - Tym bardziej dziwi dlaczego producent nie zdecydował się na nieco szerszą akcję marketingową przed skierowaniem smartfona do sklepów.


Huawei P10 Lite - specyfikacja

W specyfikacji bez niespodzianek, choć oczywiście warto poczekać mimo wszystko na nieco bardziej oficjalne dane. Wątpliwości budzi choćby deklarowany procesor: 8-rdzeniowa jednostka z zegarem 1,7 GHz. Jest nadzieja, że spece z Media Markt podali po prostu niższą częstotliwość oszczędnych rdzeni, bo spodziewalibyśmy się w Huawei P10 Lite przynajmniej jednostki HiSilicon Kirin 655 (jeśli nie zapowiadanego wcześniej HiSilicon Kirin 658). Poza tym mamy 32 GB pamięci flash, mocne 4 GB RAM, wyświetlacz LTPS 5,2 cala pracujący w rozdzielczości FHD (1080x1920 pikseli), parę aparatów: 12 z tyłu i 8 megapikseli z przodu. Bateria - 3000 mAh.


Z tyłu - szkło

Android 7.0 do spółki z EMUI 5.0 to rozwiązanie akceptowalne dla wszystkich, którzy lubią smartfony Huawei. Bryła smartfona przypomina również to, co znane i lubiane. Jednych ucieszy, a innych zmartwi wiadomość, że z tyłu obudowy nie będzie już plastiku, tylko szkło. Z jednej strony mniej rys, większa estetyka, a z drugiej więcej odcisków palców i prawdopodobnie nieco większe ryzyko uszkodzenia obudowy.

Obecnie cena w belgijskim oddziale Media Markt wynosi 349 euro. To więcej niż podczas debiutu poprzedników Huawei P10 Lite o jakieś 20 euro, ale w holenderskich ofertach operatorskich można go złapać nieco taniej, bo za 312 euro.

Znacznie łatwiej podejmować jakiekolwiek decyzje związane ze swoim następnym smartfonem, jeśli może się porównać modele. Wystarczy kliknąć TUTAJ, żeby przejść do porównania Huawei P10 Lite z Huawei P8 Lite i Huawei P9 Lite

Na podstawie informacji Media Markt, Belgia i T-Mobile, Holandia

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Nieznajomy
Na niemieckiej stronie pisze że u nich ten telefon pojawi się ok 24 marca, podejrzewam że u nas będzie podobnie.
.class100.petrotel.pl | 12 Mar 2017, 20:03
radek
Już myślałem, że to u nas i szczerze powiem, że się zdziwiłem, że w ME jeszcze nie ma. Ale jak to hilandia, to jeszcze trochę czasu nim do nas dotrze
.t-3.net | 12 Mar 2017, 12:03