R E K L A M A

HTC szykuje dwa kolejne modele

Opublikowane:
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

HTC przygotowuje premierę kolejnych dwóch modeli. Jednym jest prawdopodobnie nowy Desire, o którym niedawno pisaliśmy, zaś kolejny to One X10, czyli następca One X9.

Informacja o nowych HTC pochodzi z Rosji, gdzie telefony przechodzą proces certyfikacyjny wraz ze znanymi już modelami One A9s, HTC Desire 10 pro i HTC Bolt, który zgodnie z przewidywaniami, w globalnej wersji otrzyma nazwę HTC 10 evo - co także pokazuje dzisiejszy przeciek.

Ujawniona w Rosji lista wymienia model HTC Desire 650. Nie ma konkretnych przesłanek, iż rzeczywiście jest to model ukrywający się na razie pod oznaczeniem A17. W poprzednim przecieku przyjęliśmy, że z racji kodowego oznaczenia model ten otrzyma nazwę Desire 540, bowiem poprzednika, Desire 530 przed premierą oznaczano jako A16. Teraz jednak mamy Desire 650, ale jednocześnie nie widać na horyzoncie żadnego innego telefonu serii Desire, może zatem chodzić o jeden i ten sam telefon.

O One X10 wiadomo na razie wyłącznie to, że będzie oferowany w wersji jednokartowej oraz DualSIM. Nie znamy terminu premiery tego telefonu, ale biorąc pod uwagę, że poprzednik debiutował pod koniec ubiegłego roku, tym razem powinno być podobnie.

Na podstawie informacji Mobiletelefon

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!