R E K L A M A

myPhone na Mobility Days. Nowe modele - tylko u nas

Opublikowane:
Stoisko myPhone i TelForceOne
Stoisko myPhone i TelForceOne
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Na warszawskich targach Mobility Days jedno z największych stoisk zajmuje wrocławska firma TelForce One i jej telefoniczna marka myPhone. Poza bieżącą ofertą i zaprezentowanymi niedawno modelami serii Hammer, mogliśmy nieoficjalnie zobaczyć kilka nowych urządzeń, które zostaną pokazane w późniejszym terminie.

Gamę nowości otwiera premierowa wersja kolorystyczna jednego z ostatnich modeli, myPhone Fun 5. Ten budżetowy smartfon będzie teraz dostępny w eleganckiej, złotej obudowie. Dzięki zastosowaniu modnego koloru, telefon zyskał ciekawszy wygląd, choć wciąż pozostaje propozycją ściśle budżetową.

Kolejne modele, które oglądaliśmy są jeszcze w fazie prototypów. Nie są to jeszcze gotowe, produkcyjne egzemplarze, ale mogliśmy wstępnie poznać i wygląd i przeznaczenie. myPhone Classic wspominano już przy okazji niedawnej prezentacji Hammerów w Modlinie. Telefon będzie oferowany w wersji 2G oraz 3G - jako Classic Plus. To prosty feature-phone o klasycznej budowie. Ma wygodną klawiaturę, metalową ramkę oraz niewielki, kolorowy wyświetlacz. Będzie to niedrogi telefon dla użytkowników potrzebujących jedynie podstawowych możliwości.

myPhone planuje też nowy model dla seniorów, Halo Mini, wyposażony w dodatkowe klawisze szybkiego wybierania, prosty aparat VGA oraz klawisz SOS i - co ważne dla seniorów - stację dokującą, pozwalającą na łatwe ładowanie urządzenia. Wrocławska firma przygotowuje też kolejnego, wytrzymałego Hammera. Hammer Force będzie miał specyfikację zbliżoną do Hammera Axe, ale inną stylizację. Bedzie sprzedawany wyłącznie w sieci Tel Force One. myPhone zaoferuje także nowy, tani smartfon o nazwie Pocket. Będzie to kompaktowe urządzenie o budżetowej specyfikacji i niskiej, nie przekraczającej 200 złotych cenie.

Jak wspomniałem, myPhone dzieli stoisko z firmą TelForce One, znaną z szerokiej oferty akcesoriów. Ten krajowy potentat poza pokrowcami, bateriami i innymi akcesoriami telefonicznych, ma teraz w ofercie elektryczne deskorolki, drony, a nawet projektor. Urządzenia te już niebawem opiszemy na MyOTym.

mat. wł.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
wox
Najfajniejsze wydają się te nowe Hammery
.42.161.53 | 26 Oct 2016, 11:10