Hammer Axe LTE, firma myPhone postanowiła wypuścić jego następcę - Hammera Axe M LTE. "Kuracja odmładzająca" sprowadza się do zmiany systemu na nowszy." /> myPhone unowocześnia Hammera AXE :: mGSM.pl
R E K L A M A

myPhone unowocześnia Hammera AXE

Opublikowane:
myPhone Hammer AXE M LTE
myPhone Hammer AXE M LTE
fot. myPhone

Po sukcesie, jaki odniósł Hammer Axe LTE, firma myPhone postanowiła wypuścić jego następcę - Hammera Axe M LTE. "Kuracja odmładzająca" sprowadza się do zmiany systemu na nowszy.

Nowy model jest właściwie identyczny z poprzednikiem, czyli myPhone Hammerem Axe LTE. Specyfikacja i wygląd pozostały niezmienione, nowością jest natomiast instalowany fabrycznie system operacyjny Android 6.0 Marshmallow - stąd zapewne "M" w nazwie ulepszonego modelu. myPhone Hammer Axe M LTE wyposażono w 4,5-calowy wyświetlacz HD z matrycą IPS ze szkłem Gorilla Glass 3 oraz w ośmiordzeniowy procesor MTK6752 i 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Telefon ma również 16 GB pamięci wewnętrznej i slot na kartę microSD o pojemności do 32 GB, a wśród jego dodatkowych funkcji wyróżnić można DualSIM, NFC oraz USB 2.0 OTG. Długi czas działania smartfona na jednym ładowaniu (do 2 dni przy umiarkowanym użytkowaniu) możliwy jest dzięki baterii 3700 mAh. Hammera Axe M LTE pracuje pod kontrolą systemu Android 6.0 Marshmallow. Tak jak inne telefony z rodziny Hammer, również ten ma certyfikat IP68, który potwierdza jego pyłoszczelność i odporność na całkowite zanurzenie w wodzie, w głębokości nieprzekraczającej 3 metrów. Produkt dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i czarno-pomarańczowej, w cenie 999 zł.

Dbając o tych klientów, którzy zdecydowali się na zakup poprzedniego modelu, Hammera Axe LTE, firma myPhone postawiła zagwarantować jego użytkownikom aktualizację do najnowszej wersji systemu operacyjnego Android. Zdalna aktualizacja systemu operacyjnego w myPhone Hammer Axe LTE nie jest jednak możliwa za pomocą serwisów OTA (Over-The-Air) ze względu na duże różnice technologiczne pomiędzy wersją Android 4.4.4 Kitkat a Android 6.0 Marshmallow. Aktualizacji oprogramowania nie można także dokonać ręcznie, ponieważ podczas tego procesu ustawienia radiowe telefonu resetują się, a ich przywrócenie powinno się odbywać wyłącznie w autoryzowanym serwisie producenta. W przypadku samodzielnego wykonania aktualizacji systemu (ręcznie), firma myPhone nie jest w stanie zagwarantować poprawności działania systemu, jak i samego telefonu. Samodzielna ingerencja w oprogramowanie urządzenia grozi uszkodzeniem i jest jednoznaczna z utratą gwarancji daną przez firmę myPhone w momencie zakupu określonego wyżej modelu. Aby zaktualizować myPhone Hammer Axe LTE należy dostarczyć sprawne technicznie urządzenie bezpośrednio do serwisu myPhone we Wrocławiu oraz być zarejestrowanym użytkownikiem aplikacji "Rejestracja myPhone".

Na podstawie informacji myPhone

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
Kramble
no racja w sumie tylko ten stary android przeszkadzał bo reszta była w porządku
.worldstream.nl | 07 Oct 2016, 10:10
Staszek
Aktualizacja dobry krok, szkoda żeby tak dobry telefon skończył na KitKacie
.cg-dialup.net | 06 Oct 2016, 11:10