R E K L A M A

IFA2016 - TP-Link pokazuje serię Neffos

Opublikowane:
Vint Wang - Design Director of Neffos
Vint Wang - Design Director of Neffos
Fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Firma kojarzona chyba bardziej z urządzeniami takimi jak modemy i routery do łączności stacjonarnych pokazała dziś dwa smartfony z serii Neffos - modele X1 i X1 Max. Założyciel i szef firmy, Jeffrey Chao, powiedział, że te telefony to perfekcyjna kombinacja technologii i designu.

Obie komórki pracują pod kontrolą systemu Android 6.0. Tak jak w wielu współczesnych smartfonach, tak i w Neffosach zainstalowano czytnik linii papilarnych. Umieszczono go na plecach urządzeń.

Smartfony mają 13-megapikselowe aparaty fotograficzne firmy Sony z tyłu i 5-megapikseli z przodu. Oba potrafią współpracować z dwoma kartami SIM.

Sercem urządzeń są ośmiordzeniowe procesory MediaTek Helio P10 z 3 lub 4 GB pamięci RAM i 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej. Gdyby komuś zabrakło wolnej przestrzeni, może ją rozbudować o kolejne 128 (korzystając z karty microSD). Łączność internetowa możliwa jest przez Wi-Fi lub sieci komórkowe, np. LTE.

Model Neffos X1 Max ma 5,5-calowy wyświetlacz Full HD 2.5D Gorilla Glass, wersja mniejsza - "tylko" 5-calowy HD. X1 wyposażony jest w baterię 2250 mAh pozwalającą na 300 godzin czuwania i 10 godzin pracy, X1 Max ma akumulator nieco większy - 3000 mAh. To z kolei przekłada się na lepsze osiągi: 400 godzin czuwania i 13 godzin rozmów.

Nie będzie chyba zaskoczeniem, że tańszy będzie model X1 - kosztuje 199 euro. Na droższego Max-a trzeba będzie wydać 249 euro.

Wszystkie informacje na temat IFA 2016

Łączność zapewniała sieć T-Mobile

Autor:
Adam Łukowski

Autor:
Jolanta Szczepaniak

korespondencja własna

Opublikowane:
Autor: Adam Owczarek

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!