R E K L A M A

BlackBerry szykuje trzy nowości?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
BlackBerry Slider vel Venice
BlackBerry Slider vel Venice
fot. Weibo

Rzadko mamy okazję pisać o BlackBerry. Ten producent kultowych niegdyś telefonów pogrążył się w dziwnym letargu, a ostatnia z jego premier - Leap - przeszła właściwie bez echa. Jest jednak nadzieja dla miłośników tej marki: w sieci krążą zdjęcia trzech nowych modeli!

Najbliżej produkcji jest chyba BlackBerry Slider, znany również pod kryptonimem Venice. Będzie to smartfon z rozsuwaną obudową, łączącą zalety klawiatury sprzętowej i dotykowego ekranu. 5,1-calowy wyświetlacz telefonu ma dysponować rozdzielczością 1440 x 2560 pikseli, zaś po rozłożeniu obudowy zyskamy pod nim pełną klawiaturę QWERTY. Co więcej, ekran zdaje się być zaokrąglony - jak w Samsungu Galaxy S6 Edge. Niestety, w tej chwili nie wiemy, czy z zagiętymi krawędziami ekranu łączą się jakieś dodatkowe funkcje... Jak widać, smartfon będzie oferowany w dwóch wersjach kolorystycznych, zaś jego serce stanowić ma ośmiordzeniowy procesor, czerpiący energię z baterii o pojemności 3650 mAh. Venice ma otrzymać również 16-megapikselowy aparat fotograficzny i 5-megową kamerę przednią.

Kolejny z ukazanych modeli - Oslo - będzie zapewne następcą Passport'a. Ma podobny, kwadratowy ekran i niecodzienne proporcje obudowy z klawiaturą QWERTY. Ma bazować na procesorze Snapdragon 800, na wyposażeniu znajdzie się też 13-megapikselowy aparat i bateria 3450 mAh. Ostatni model, którego fragment możemy oglądać, to kolejny telefon stylizowany przez Porsche Design. P'9984 będzie prawdopodobnie elegantszą odmianą wspomnianego powyżej Oslo. Niestety, wszystko, o czym dzisiaj piszemy, jest tylko przeciekiem. Nie ma żadnych precyzyjnych informacji na temat terminów prezentacji omawianych modeli, nie ma danych... są tylko zdjęcia, które równie dobrze mogą być dziełem grafików - marzycieli.

Na podstawie informacji Mobiltelefon; czytane: 25522 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
stulej przegraniec
wow niezla maszyna!!!
.dynamic.gprs.plus.pl | 27 May 2015, 22:05