R E K L A M A

LG: wąskie ramki i budżet

Opublikowane:
LG isai FL
LG isai FL
fot. @evleaks

Evan Blass, znany w branży jako @evleaks, uchyla rąbka tajemnicy na temat nowych smartfonów LG. Najpierw ujawnił rendery przedstawiające model isai FL, który zawita do japońskiej sieci KDDI, a dziś pokazuje nam budżetowy model L65.

Z pokazanych przez @evleaks nowości, ciekawiej prezentuje się isai FL. Ma atrakcyjny wygląd, z niezwykle wąskimi ramkami wokół ekranu. Wygląda na to, że LG pobije rekord, należący dotąd do G2. Widać, że koreański koncern konsekwentnie podąża w obranym kierunku stylizacyjnym. LG isai FL ma także charakterystyczne przyciski głośności umieszczone na tylnym panelu - tyle, że w modelu dla Japonii są one dotykowe... Obok przycisków widać jeszcze jeden nieco ciemniejszy element - nie jest to dioda aparatu, zatem może będzie to skaner biometryczny albo pulsometr. Zobaczymy... Z przecieku dowiadujemy się jeszcze, że smartfon będzie dostępny w różnych wariantach kolorystycznych. Nie wiem, jak wy, ale ja już żałuję, że oferta KDDI nie sięga do naszego kraju.


LG L65
LG L65
fot. @evleaks

Bardziej prawdopodobny jest u nas debiut kolejnej nowości, jaką wieszczy Evan Blass - czyli LG L65. Ze szczątkowej specyfikacji, którą ujawnia @evleaks, wynika, że będzie to budżetowy telefon z 4,3-calowym ekranem i 5-megapikselowym aparatem. L65 ma otrzymać dwurdzeniowy procesor z taktowaniem 1,2 GHz i dość zachowawczą stylizację, wolną od charakterystycznych cech LG, które wymieniłem opisując isai FL... Pojawi się również w wersji Dual-SIM. Niestety, jak zwykle, Evan nie pisze niczego na temat terminu pojawienia się prezentowanych telefonów w sprzedaży.

Na podstawie informacji @evleaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!