R E K L A M A

Acer prezentuje w Barcelonie smartfony i tablety

Opublikowane:
Acer Liquid E3 i Z4
Acer Liquid E3 i Z4
fot. Acer

W Barcelonie na dobre ruszył MWC 2014. Cykl konferencji na których branża IT prezentuje swoje najnowsze produkty i usługi rozpoczęła firma Acer. Na spotkaniu z dziennikarzami prezentowane są najnowsze tablety i smartfony: Liquid E3 oraz Liquid Z4.

Liquid Z4 to urządzenie budżetowe, ale z wyświetlaczem IPS i jednostką MediaTek pozwalająca na bardzo płynną pracę. Wyświetlacz robi bardzo dobre wrażenie, a odnowiony interfejs graficzny czaruje animacjami.

Ekran jest 4-calowy, zaś smartfon adresowany do tych użytkowników, którzy lubią robić zdjęcia, przeglądać internet i komunikować się za pomocą mediów społecznościowych. Telefon ma gładkie krawędzie, dzięki czemu wygodnie trzyma się go w dłoniach. Konstrukcja jest zwarta, ma grubość 9,7 mm. Z łatwością mieści się w dłoni lub w kieszeni. Ma nowy interfejs użytkownika AcerFLOAT. Pozwala on na wielozadaniową pracę na kilku aplikacjach w czasie rzeczywistym. Dzięki specjalnej ikonce Float łatwo jest przełączać się między kilkoma aplikacjami.


Liquid E3 oraz Liquid Z4
fot: Adam Łukowski/mGSM.pl

Głośnik przedni wzmocniony przez technologię DTS Sound pozwala na intensywniejsze doznania dźwiękowe. Technologia AcerRAPID działa jako klucz dostępu do urządzenia i jego funkcji, który obsługujemy jedną ręką. Model Z4 wyposażono w procesor dual-core 1.3 GHz, 4 GB wewnętrznej pamięci użytkownika, Wi-Fi, wbudowany GPS oraz 5-megapikselowy aparat fotograficzny z autofocusem z lampą błyskową LED. Smartfon będzie oferowany w białej lub czarnej obudowie. Sugerowana cena - od 99 euro.


Acer Liquid Z4 Acer Liquid E3
Liquid E3 oraz Liquid Z4
fot: Adam Łukowski/mGSM.pl

Drugi smartfon - Liquid E3 - to nieco kanciasta, ale bardzo elegancka konstrukcja, która pracuje również pod kontrolą procesora MediaTek. Tu również odnowiono interfejs graficzny, wrażenie robi także płynność interfejsu.

Oba smartfony wyposażono w aparaty fotograficzne z lampkami doświetlającymi LED. Będą dostępne w wolnej sprzedaży od maja. Niestety, nie mamy na razie danych tabletów, ponieważ warunki są bardzo polowe, a przedstawiciele producenta rozchwytywani...


Tablety Acer
fot: Adam Łukowski/mGSM.pl

Łączność podczas MWC 2014 zapewniała sieć T-Mobile

Materiał własny / Acer

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!