R E K L A M A

Acer z wideo 4K

Opublikowane:

Na skąpanym w soczystej zieleni berlińskim stoisku Acera smartfony zajmowały tylko jeden niewielki boks. Ekspozycja była skromna i w zasadzie zawierała znane już modele. Odwiedziny były jednak okazją do obejrzenia na żywo pierwszego smartfona nagrywającego filmy w rozdzielczości 4K.

Mowa o modelu Liquid S2, który poza imponującymi możliwościami filmowymi wyróżnia się 6-calowym wyświetlaczem FullHD. Taka grafika wymaga mocnego procesora, mamy tu zatem czterordzeniowego Snapdragona 800 z taktowaniem 2,2 GHz, wspartego przez 2 GB pamięci operacyjnej. Na pokładzie telefonu mamy także NFC, zaś zasilanie zapewnia bateria o pojemności aż 3300 mAh, co powinno zapewnić ponad dobę działania tego mocnego sprzętu.


Stoisko
Stoisko Acera na IFA
fot: mGSM.pl

Dodam jeszcze, że poza robieniem filmów ultraHD, aparat Liquida S2 potrafi robić 13-megapikselowe zdjęcia i 27-megowe panoramy. Obudowa z miękko zaokrąglonymi brzegami i matowym, kolorowym tyłem prezentuje się świetnie (choć jest plastikowa...) i wygodnie leży w dłoni - oczywiście odpowiednio dużej ;)


Acer Liquid S2 Acer Liquid S2 Acer Liquid S2

Acer Liquid S2 Acer Liquid S2 Acer Liquid S2
Acer Liquid S2
fot: mGSM.pl

Niestety, na stoiskowej ulotce zabrakło informacji na temat ceny tego modelu. Wiemy tylko, że pojawi się jesienią... Mogliśmy za to poznać ceny pozostałych modeli - i oto one. Liquid E1 - 179 euro, zaś Liquid E2 - 229 euro. Nie ma sprecyzowanych planów dotyczących sprzedaży w naszym kraju. Specyfikacje obu modeli znajdziecie w naszym katalogu, pozostaje mi jedynie pokazać je wam prawie na żywo - czyli wprost ze stoiska na IFA w Berlinie.


Acer Liquid E1 Acer Liquid E1
Acer Liquid E1
fot: mGSM.pl

Acer Liquid E2 Acer Liquid E2
Acer Liquid E2
fot: mGSM.pl

Inf. własna

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!