R E K L A M A

HTC na MWC: jedna gwiazda

Opublikowane:

Trzeciego dnia targów dotarliśmy na stoisko HTC. Niespiesznie, bowiem najważniejszą premierę - One - mamy już za sobą od tygodnia. To właśnie ten model jest gwiazdą tegorocznej ekspozycji tajwańskiego koncernu.

Stoisko HTC jest duże, a zwiedzanie umilają pokazy parkouru i degustacja robionych na miejscu soków. Gdzie okiem nie sięgnąć - widać HTC One. Na stoisku jest ich chyba kilkaset. Obok, znacznie skromniej, prezentowane są ostatnie modele z Windows - HTC 8S i HTC 8X.


Stoisko HTC Stoisko HTC Stoisko HTC
Stoisko HTC
fot: mGSM

HTC 8S HTC 8X
HTC 8S i HTC 8X
fot: mGSM

Zatrzymaliśmy się dłużej przy prezentacjach możliwości muzycznych nowego flagowca HTC. Mogliśmy posłuchać, jak spisuje się w towarzystwie słuchawek Beats Audio, a w specjalnych komorach dźwiękoszczelnych posłuchaliśmy brzmienia głośników telefonu. Niestety, trochę się rozczarowaliśmy. Znam wiele modeli grających znacznie lepiej.


HTC One HTC One HTC One

HTC One HTC One HTC One
HTC One
fot: mGSM

Na koniec naszą uwagę zwróciła ekspozycja prezentująca kolejne etapy powstawania metalowej obudowy HTC One. To ciekawy proces, a jego efekty - miłe dla oka. Obudowa nie tylko dobrze wygląda, ale i dobrze leży w dłoni. A czy jest - jak twierdzą niektórzy - zbyt podobna do iPhone, oceńcie sami...


HTC One HTC One HTC One
Powstawanie obudowy HTC One
fot: mGSM

inf. wł.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!