R E K L A M A

Liquid Gallant Duo w dwóch odsłonach

Opublikowane:

Acer przygotowuje premierę modelu Liquid Gallant Duo w czerni i bieli. Informacja pojawiła się w Sieci dzięki przedsprzedaży oferowanej przez Expansys. Każdą z wersji można zamówić można było zamówić online za 149 funtów.

- Dokładniej: za 148,99. Czy warto? Na pewno warto zerknąć na szczegóły specyfikacji technicznej tego dual-SIM-a i skonfrontować je z ceną smartfona. W danych znajdziemy między innymi procesor MTK 6575 pracujący z zegarem 1 GHz, wyświetlacz dotykowy o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości qHD (540x960 pikseli), a także aparat fotograficzny z matrycą 5 megapikseli i lampką LED.

Smartfon Acera obsługuje 4 zakresy GSM/GPRS/EDGE i dwa UMTS. Lokalnie połączyć się można przez WiFi, BT i USB, a słuchawki podłączymy dzięki standardowemu gniazdu typu jack. Od nominalnej, podawanej przez producenta pojemności pamięci - 4 GB - musimy odliczyć przestrzeń zajmowaną przez system i aplikacje. Nie zostaje wiele, ale do tego co zostanie, można dorzucić kartę microSD do 32 GB.

Krótki przegląd specyfikacji uzupełnia gigabajt RAM-u, komplet czujników, GPS i bateria litowo-jonowa 1500 mAh.


Acer Liquid Gallant Duo Acer Liquid Gallant Duo
Acer Liquid Gallant Duo
fot. Expansys

Wydaje się, że Expansys pospieszył się jednak trochę z ofertą, bo dosłownie przed chwilą model zniknął z przedsprzedaży. Google cache przechowuje jednak nadal karty sprzedażowe, gdyby ktoś chciał je odnaleźć. Prędzej czy później Liquid Gallant Duo znów wypłynie. Najpóźniej zapewne w sierpniu, bo taką datę premiery rynkowej podał sklep.

Acer nie prowadzi dystrybucji swoich smartfonów w Polsce, ale żyjąc w dobie wszechobecnego Internetu i zakupów online można sobie pozwolić na branie pod uwagę modelu Acer Liquid Gallant Duo, jako propozycji następnego smartfona obsługującego dwie karty SIM. 149 funtów to jakieś 790 zł. Cena dosyć atrakcyjna, ale trzeba do niej dołożyć ewentualne problemy z serwisowaniem smartfona, którego na naprawę gwarancyjną będzie trzeba prawdopodobnie wysłać za granicę.

Na podstawie informacji sklepu Expansys

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!