R E K L A M A

Jeszcze jeden smartfon Acera

Opublikowane:

Wolałbym napisać: jeszcze jeden wyjątkowy smartfon Acera, ale patrząc na niezmienny design urządzeń tajwańskiego producenta po prostu nie mogę. CloudMobile musi być jednak wyjątkowy, bo przecież otrzymał iF Design Award.

Najwyraźniej musi być coś przebojowego w niepowtarzalnym projekcie CloudMobile Acera, co zachwyciło specjalistów branżowych od wzornictwa. Może to kwestia doboru wysokiej jakości materiałów, a może coś zupełnie innego. Zwykłym śmiertelnikom będzie dane wziąć do ręki tego smartfona jeszcze w tym miesiącu, w Barcelonie. Wtedy zapewne wszystko stanie się jasne.

Acer CloudMobileAcer CloudMobile
fot: Acer

Acer CloudMobile ma być flagowym smartfonem producenta, co nie powinno być trudne, bo nowych smartfonów Acera jest jak na lekarstwo. Premiera prasowa będzie miała miejsce na MWC, natomiast w trzecim kwartale telefon ma się pojawić w sprzedaży.

Zainstalowany system operacyjny to Android 4.0, a telefon z obudową o grubości poniżej 10 mm będzie dysponował wyświetlaczem 4,3 cala oraz dźwiękiem Dolby. Na zdjęciu widać jeszcze aparat fotograficzny z lampą doświetlającą LED i gniazdo jack. Skąpe to dane, tym bardziej, że pierwsze informacje dotyczące CloudMobile pojawiły się na przełomie lipca i sierpnia zeszłego roku. Może coś więcej będziemy potrafili powiedzieć pod koniec miesiąca.

Na podstawie informacji serwisu Pocket-Lint

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!