Sony Ericsson Xperia neo V będzie pracowała pod kontrolą Androida 2.3.4 Gingerbread, a jej sercem będzie Qualcomm Snapdragon MSM8255 z zegarem 1 GHz." /> Sony Ericsson Xperia neo V :: mGSM.pl
R E K L A M A

Sony Ericsson Xperia neo V

Opublikowane:

Rodzina Xperia powiększyła się o kolejnego smartfona. Sony Ericsson Xperia neo V będzie pracowała pod kontrolą Androida 2.3.4 Gingerbread, a jej sercem będzie Qualcomm Snapdragon MSM8255 z zegarem 1 GHz.

Czytając anons producenta przypuszczaliśmy, że Sony Ericsson Xperia neo V bedzie bliskim krewnym modelu Xperia neo, ale nie spodziewaliśmy się, że okaże się krewnym uboższym. Jak uważnie byśmy nie śledzili szczegółów specyfikacji okazuje się, że jedyną zmianą na plus jest upgrade systemu operacyjnego niosący za sobą m. in. możliwość skorzystania z Google Talk with Video Chat przez frontowa kamerę. Niestety bardzo dobry aparat fotograficzny poprzednika został zastąpiony przez moduł z mniejsza matrycą foto i bez Exmor R for mobile.

Sony Ericsson Xperia neo V Sony Ericsson Xperia neo V Sony Ericsson Xperia neo V
Sony Ericsson Xperia neo V
fot. Sony Ericsson

W zamian będzie można wygodniej, szybciej, sprawniej i znacznie lepiej niż kiedykolwiek korzystać z dobrodziejstw Facebooka. Zaiste opłacalna wymiana. Dodatkową zachętą do zakupu modelu Sony Ericsson Xperia neo V ma być oprogramowanie przystosowane do robienia panoram 3D, które można będzie oglądać na ekranie kompatybilnego telewizora, a wszystko to najwyraźniej za pomocą jednego tylko obiektywu. Upgrade oprogramowania ma również pozwolić na podłączenie do smartfona peryferiów w rodzaju myszy, klawiatury, czy kontrolera gier poprzez Sony Ericsson LiveDock.

Chętnych zapraszam do porównania modeli Sony Ericsson Xperia neo V i Xperia neo.

Na podstawie informacji producenta Sony Ericsson

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!