LG K50S i LG K40S, które uzupełniają linię przyjaznych cenowo urządzeń z funkcjami z flagowców. W udoskonalonych modelach z serii K zastosowano między innymi lepsze aparaty i wyświetlacze, a także baterie o większej pojemności." /> LG ujawnia dwa multimedialne smartfony, K50S i K40S :: mGSM.pl
R E K L A M A

LG ujawnia dwa multimedialne smartfony, K50S i K40S

Opublikowane:

Podczas targów IFA 2019 w Berlinie LG zaprezentuje nowe smartfony LG K50S i LG K40S, które uzupełniają linię przyjaznych cenowo urządzeń z funkcjami z flagowców. W udoskonalonych modelach z serii K zastosowano między innymi lepsze aparaty i wyświetlacze, a także baterie o większej pojemności.

Ekrany i dźwięk

W nowych smartfonach producent starał się zminimalizować ramki by uzyskać bardziej nowoczesny wygląd. Model LG K50S jest wyposażony w ekran FullVision o przekątnej 6,5 cala, natomiast LG K40S ma niewiele mniejszy, 6,1-calowy ekran o rozdzielczości HD+. Z myślą o zapewnieniu realistycznych i dynamicznych wrażeń słuchowych, w obu smartfonach zastosowano system dźwiękowy DTS:X 3D.


Aparaty

LG K50S jest wyposażony w trzy tylne aparaty: 13 MP z autofokusem PDAF, 5 MP z obiektywem szerokokątnym oraz 2 MP z czujnikiem głębi. W smartfonie LG K40S są dostępne dwa tylne aparaty: 13 MP z autofokusem PDAF i 5 MP z obiektywem szerokokątnym. Oba smartfony są pierwszymi urządzeniami z serii K, wyposażonymi w obiektyw o bardzo szerokim kącie widzenia.


Inne cechy

Wyróżnikiem najnowszych modeli z serii K jest solidna budowa. Smartfony K50S i K40S są zgodne z wymaganiami amerykańskiej normy wojskowej MIL-STD-810G, co gwarantuje, że są odporne na niekorzystne warunki, które mogą wystąpić podczas codziennego użytkowania. Ponadto, nowe urządzenia zostały wyposażone w zoptymalizowaną baterię, dzięki której można korzystać z multimediów przez długi czas bez konieczności sięgania po ładowarkę. Smartfony są też wyposażone w dedykowany przycisk zapewniający szybki dostęp do Asystenta Google.

Nowe smartfony z serii K zostaną wprowadzone do sprzedaży w Europie w październiku bieżącego roku i będą oferowane w dwóch charakterystycznych kolorach, czarnym (New Aurora Black) i niebieskim (New Moroccan Blue).

LG

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!