Lenovo Z6 Pro, który zadebiutował w kwietniu, pojawi się gdzieś poza Chinami. A tymczasem najpierw wypatrzono go w Bułgarii, a następnie na Słowacji." /> Lenovo Z6 Pro w sprzedaży w Bułgarii i na Słowacji :: mGSM.pl
R E K L A M A

Lenovo Z6 Pro w sprzedaży w Bułgarii i na Słowacji

Opublikowane:

Nie spodziewaliśmy się, że Lenovo Z6 Pro, który zadebiutował w kwietniu, pojawi się gdzieś poza Chinami. A tymczasem najpierw wypatrzono go w Bułgarii, a następnie na Słowacji.

Lenovo Z6 Pro to flagowy model producenta z chipsetem Snapdragon 855. Wyposażony jest w 6,3-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+ (1080 x 2340 pikseli) z wycięciem w kształcie kropli i proporcjach 19,5:9. Ekran jest również zintegrowany z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych. Jest dostępny w trzech wariantach pamięci: 6/8/12 GB pamięci RAM i 128/256/512 GB pamięci wewnętrznej. Za zdjęcia odpowiada aparat 48 MP + 16 MP + 8 MP + 2 MP na tylnym panelu, a za selfiki odpowiada aparat o rozdzielczości 32 MP. System operacyjny Android 9 Pie oparty jest na ZUI 11. Całość zasila bateria o pojemności 4000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 18 W.

Oficjalny sklep Lenovo w Bułgarii był miejscem zagranicznego debiutu modelu Lenovo Z6 Pro. Wyceniono go na 999 lewów bułgarskich (ok. 2230 złotych). Teraz jego sprzedaż rozpoczęła się w kolejnym europejskim kraju - na Słowacji. Lenovo Z6 Pro jest sprzedawany na lenovoonlie.sk za 529 euro - do wyboru są dwie wersje kolorystyczne, czarna i niebieska.

Gizmochina

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!