R E K L A M A

Pixel 4 na wizualizacjach - czy tak będzie wyglądał finalny produkt?

Opublikowane:

Leakster i grafik Waqar Khan pokusił się o sporządzenie wizualizacji modelu Pixel 4, który ma zadebiutować w ciągu najbliższych tygodni. Podsumowuje też to, co wiemy na temat specyfikacji rzeczonego modelu.

Dzięki wyciekom i plotkom wiemy już całkiem wiele o Pixelu 4 i Pixelu 4 XL. Oba telefony będą miały 6 GB pamięci RAM i przynajmniej jeden z wariantów pamięci wewnętrznej wynoszący 128 GB. Mniejszy Pixel 4 będzie miał ekran o rozdzielczości 2280 x 1080 pikseli, a Pixel 4 XL o rozdzielczości 3040 x 1440 pikseli. Oba telefony będą miały 12-megapikselowe szerokokątne i 16-megapikselowe teleobiektywy, a rozmiary baterii będą wynosić 2800 mAh dla Pixela 4 i 3700 mAh dla Pixela 4 XL.

Co więcej, Pixel 4 i Pixel 4 XL będą pierwszymi smartfonami Google z tylnymi aparatami dysponującymi wieloma obiektywami. To duży krok unowocześniający tę serię smartfonów, jednak front przywodzi na myśl urządzenia sprzed lat za sprawą sporych ramek powyżej i poniżej wyświetlaczy.


BGR

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 100,0% 
 0,0% 
vass296
Powoli mnie krew zalewa, za każdym razem jak widzę bezmyślne kopiowanie trendu, bo tak. Usuwanie złącza słuchawkowego, notch-e, wcięcia w ekranie, cienkie obudowy i tym samym małe baterie, a teraz wyspa aparatowa wielkości pięciozłotówki. Usuwanie przydatnych i wygodnych funkcji w ramach udawanej innowacji jest cholernie irytujące, a teraz dojdzie do nich irytacja koniecznością wymiany szkła aparatu, bo trafić tym czymś (nie da się tego inaczej nazwać) na kamień leżący na ziemi, jest diabelnie łatwo.
Cały zestaw aparatów jest zazwyczaj chroniony (przynajmniej jeśli mowa o drogich smartfonach) przynajmniej szkłem o podwyższonej odporności na zarysowanie i na udar - najczęściej CGG. Niekiedy jest to szkło szafirowe, które na udar nie jest aż tak wytrzymałe, ale zarysowań w codziennym użytkowaniu raczej nie łapie. - Z opinią na temat dizajnu i funkcjonalności nie dyskutuję i producentów nie bronię. Dorzucam po prostu fakt. (jf)
.33.83.231 | 22 Aug 2019, 13:08