R E K L A M A

Smartfony z serii Redmi Note 8 z układem Helio G90T i NFC

Opublikowane:

MediaTek na swoim oficjalnym profilu na Weibo umieścił post, w którym wskazuje smartfony z serii Redmi Note 8 jako te, które pierwsze dostaną nowy procesor Helio G90T - układ przeznaczony do tanich gamingowych smartfonów. Co więcej, mogą one dysponować modułem NFC.

MediaTek wypuścił chipsety Helio G90 i Helio G90T pod koniec poprzedniego miesiąca. Niedługo potem Redmi ogłosiło, że wprowadzi na rynek pierwszy smartfon napędzany Helio G90T - a 29 sierpnia na rynku chińskim zapowiedziano premierę modeli Redmi Note 8 i Note 8 Pro. Powiązano te informacje i w sieci zaczęła krążyć plotka, że seria Redmi Note 8 może być zasilana przez chipset Helio G90T. Teraz znalazła ona potwierdzenie.

Wyraźnie zasugerował to w poście na Weibo sam MediaTek, ujawniając tym samym kolejną część specyfikacji Redmi Note 8 i Redmi Note 8 Pro. Do premiery jeszcze kilka dni, pewnie dowiemy się jeszcze więcej zanim nastąpi 29 sierpnia.

Z kolei z promocyjnego wideo umieszczonego w sieci dowiedzieliśmy się, że model Redmi Note 8 prawdopodobnie otrzyma NFC. Jeśli trafi do podstawowego Note'a, to pewnie trafi również do modelu Pro:


Playfuldroid, GSMarena

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!