R E K L A M A

Od grudnia składany smartfon Motoroli będzie dostępny w Europie

Opublikowane:

Według serwisu Let's Go Digital składany smartfon Motoroli zbliża się wielkimi krokami. Być może zadebiutuje na rynku amerykańskim pod koniec roku - a niedługo potem zobaczymy go w Europie.

Według internetowych źródeł składana Motorola RAZR 2019 będzie wyglądać mniej więcej tak, jak na renderach pokazanych przez projektanta Saranga Shetha, który stworzył serię grafik na podstawie patentu dla Yanko Design.

Oprócz dużego elastycznego ekranu wewnątrz, urządzenie będzie miało również drugi mniejszy ekran z przodu, który wyświetla powiadomienia i połączenia przychodzące. Wymiary ekranu są w tym momencie nieznane. Model ten nie będzie konkurował z Samsungiem Galaxy Fold i Huawei Mate X. Ma być bowiem smartfonem z nieco niższej półki cenowej.


Motorola nie próbuje stworzyć dużego ekranu wielkości tabletu, a raczej zrobić bardziej kompaktowy telefon. Ma on zostać wprowadzony na rynek w USA w ciągu kilku miesięcy. Wyceniony został na 1500 dolarów. Składany smartfon Motorola RAZR pojawi się też w Europie - wkrótce po premierze w Stanach - w okolicach grudnia 2019 lub stycznia 2020 roku. Jego sugerowana cena wyniesie 1500 euro.

Na podstawie Let's Go Digital

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
pbrus
Ciekawe. Oczywiście niekupowalny w tej cenie.
.47.8.114 | 21 Aug 2019, 14:08