wprowadzenie do sprzedaży modelu Nokia 3 V - będzie ona do kupienia wyłącznie w sieci Verizon. Smartfon łączy 6,26-calowy wyświetlacz HD+, niską cenę, niezłą baterię o pojemności 4000 mAh z funkcją Adaptive Battery i czystego Androida w wersji 9 Pie." /> Nokia 3 V specjalnie dla Verizonu :: mGSM.pl
R E K L A M A

Nokia 3 V specjalnie dla Verizonu

Opublikowane:

Firma HMD Global ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży modelu Nokia 3 V - będzie ona do kupienia wyłącznie w sieci Verizon. Smartfon łączy 6,26-calowy wyświetlacz HD+, niską cenę, niezłą baterię o pojemności 4000 mAh z funkcją Adaptive Battery i czystego Androida w wersji 9 Pie.

Smartfon napędza Snapdragon 429, wspierany przez 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Dostarcza też diody powiadomień, która wbudowana została w przycisk zasilania. Kolejne funkcje, które udostępnia Nokia 3 V to odblokowanie ekranu po rozpoznaniu twarzy, przycisk asystenta głosowego, gwarancja regularnych aktualizacji i dwóch kolejnych wersji systemu. Nokia 3 V została wyceniona na 168 dolarów i będzie można ją kupić od 23 sierpnia 2019 r.

HMD Global

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!