W swoim najnowszym katalogu produktów umieściła produkt o nazwie Supreme/BLU Burner Phone. Ciekawe, na ile go wyceni..." /> Telefon marki Supreme :: mGSM.pl
R E K L A M A

Telefon marki Supreme

Opublikowane:

Supreme, kultowa marka odzieży streetwearowej, wkracza do świata technologii. W swoim najnowszym katalogu produktów umieściła produkt o nazwie Supreme/BLU Burner Phone. Ciekawe, na ile go wyceni...

O marce Supreme

Marka Supreme powstała w 1994 roku, a jej założycielem był Brytyjczyk, James Jebbia. Pierwszy sklep powstał w Nowym Jorku i sprzedawał początkowo akcesoria deskorolkowe, później rozszerzył asortyment o odzież streetwearową. Marka ma specyficzny mechanizm sprzedaży, który ewidentnie przekłada się i na zyski, i na popularność. Otóż na rynek, do niezbyt licznych dystrybutorów, wypuszczana jest mniejsza (od liczby zainteresowanych nabywców) liczba produktów, przez co popyt zdecydowanie przekracza podaż. To stanowi dodatkową zachętę dla chętnych na zakup, a produkty są jeszcze bardziej pożądane i osiągają niebotyczne ceny na rynku wtórnym, a przy okazji to skutecznie napędza rozgłos wokół marki.

Telefon od Supreme

Z katalogu Supeme dowiadujemy się, że telefon obsługuje sieci 3G, ma wbudowany aparat i obsługuje dwie karty SIM. Dołączono do niego 16-gigabajtową kartę pamięci.

Sam telefon został stworzony przez BLU, możliwe więc, że jest to któryś z funkcjonujących telefonów, przebrandowany przez Supreme - z wielkim logo na tylnym panelu i na 2,4-calowym ekranie. Wygląda podobnie do modelu BLU Jenny II, który w Stanach kosztował jakieś 20 dolarów, albo do BLU Zoey 2.4 3G, który kosztuje jakieś 30 dolarów... Nie znamy na razie ceny urządzenia, ale jedno jest pewne - tanio nie będzie. Za zwykły telefon producent pewnie każe sobie zapłacić jak za flagowca :) Ale fani marki łykną wszystko z logo Supreme, więc pewnie i ten produkt spotka się z przychylnością nabywców.

Na podstawie Mirror

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
WdOLbN
Taki iPhone z klawiaturą :)
.47.23.157 | 21 Aug 2019, 07:08