Galaxy Note 10+ jest tak dobry, że ustala nowy standard - do tego otrzymał najwyższą w historii ocenę Excellent A+." /> Samsung Galaxy Note 10+ z najwyższą oceną w DisplayMate :: mGSM.pl
R E K L A M A

Samsung Galaxy Note 10+ z najwyższą oceną w DisplayMate

Opublikowane:

Najnowszy flagowiec Samsunga trafił w ręce specjalistów z DisplayMate. Uznali oni, że wyświetlacz w Galaxy Note 10+ jest tak dobry, że ustala nowy standard - do tego otrzymał najwyższą w historii ocenę Excellent A+.

Serwis DisplayMate zanalizował i ocenił praktycznie pod każdym kątem wyświetlacz zamontowany w najnowszym flagowcu Samsunga, modelu Galaxy Note 10+. Z pełna analizą i uzyskanymi wynikami możecie zapoznać się na stronie serwisu. Galaxy Note10+ ma ekran Dynamic AMOLED Infinity-O Display o rozdzielczości Quad HD+ (3040×1440).

Jego maksymalna jasność to 1308 nitów, co jest o 25% lepszym wynikiem w porównaniu do Galaxy Note 9 (1050 nitów). Na dodatek współczynnik odbicia ekranu to 4,3% - według DisplayMate to najniższa wartość kiedykolwiek zmierzona na smartfonie. Połączenie wysokiej jasności ekranu i niskiego współczynnika odbicia ekranu przekłada się w Galaxy Note 10+ na lepszą czytelność ekranu, jakość obrazu i dokładność kolorów w jasnym otoczeniu (na przykład pełnym słońcu).

Zwrócono tez uwagę na niemal doskonałą kolorystykę. Note 10+ dostał ocenę 0,4 JNCD (Just Noticeable Colour Difference) - wartość ta odnosi się do minimalnej różnicy kolorów (w porównaniu do doskonałych), które jest w stanie dostrzec ludzkie oko. W opisywanym smartfonie niewiele brakuje do perfekcji. DisplayMate stwierdził również, że Galaxy Note10+ zredukował do 37,5% więcej niebieskiego światła niż Galaxy Note9 - bez uszczerbku dla dokładności kolorów.

Samsung

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Ula
Jak widać w punktacji dotyczącej zdjęć Huawei P30 PRO wyprzedza Samsunga Note 10, a jego premiera była "aż" 5 miesięcy temu. Wprawdzie Huawei robi to jednym punktem, ale jednak.
.63.209.28 | 21 Aug 2019, 13:08