Huawei Mate X pojawił się w TENAA - co sugerowałoby, że wszystko idzie zgodnie z planem." /> Premiera Huawei Mate X przełożona? :: mGSM.pl
R E K L A M A

Premiera Huawei Mate X przełożona?

Opublikowane:

Huawei dość ostrożnie podchodzi do premiery swojego składanego smartfona. Internetowe źródła donoszą, że smartfon może nie pojawić się na rynku przed listopadem - ale nieco później. Choć dopiero co Huawei Mate X pojawił się w TENAA - co sugerowałoby, że wszystko idzie zgodnie z planem.

TechRadar dowiedział się podczas konferencji prasowej w siedzibie Huawei, że składany Huawei Mate X może nie pojawić się do listopada na rynku - byłoby to kolejne przesunięcie jego premiery. Ale ma zadebiutować do końca roku.

Huawei wystosował do serwisu oficjalne oświadczenie o treści: Huawei confirms that Mate X is still scheduled for launch between September and November 2019.

Tak więc wszystko rozstrzygnie się w ciągu najbliższych miesięcy - choć fakt, że urządzenie pojawiło się w bazie chińskiego regulatora wraz ze zdjęciami i specyfikacją sugerowałoby raczej bliski rynkowy debiut.

Na podstawie TENAA, TechRadar

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!