O podstawowym modelu już trochę wiemy, teraz przyszedł czas na pozostałe." /> Znamy modele z drugiej serii Reno: Reno 2, Reno 2Z i Reno 2F :: mGSM.pl
R E K L A M A

Znamy modele z drugiej serii Reno: Reno 2, Reno 2Z i Reno 2F

Opublikowane:

28 sierpnia OPPO zaprezentuje nowe modele z drugiej odsłony serii Reno. Ma to być model Reno 2, Reno 2Z i Reno 2F. O podstawowym modelu już trochę wiemy, teraz przyszedł czas na pozostałe.

Jeśli chodzi o Reno 2Z, podobno będzie to model z układem Helio P90 i 6,53-calowym wyświetlaczem AMOLED Full HD+ ze szkłem Gorilla Glass 5 i skanerem linii papilarnych pod ekranem. Będzie pracować pod kontrolą Androida 9 z nakładką ColorOS 6.0.1. Do tego 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Telefon może otrzymać poczwórny aparat z podstawowym sensorem 48MP oraz aparatem o rozdzielczości 8 megapikseli z szerokokątnym obiektywem (119 stopni) i dwoma aparatami o rozdzielczości 2 megapikseli do dostarczania specjalnych efektów na zdjęciach i wideo. Za selfiki ma odpowiadać 16-megapikselowy aparat na wysuwanym module. Całość ma zasilać bateria o pojemności 4000 mAh z szybkim ładowaniem VOOC 3.0

Ostatni z serii to Reno 2F, który ma być najbardziej budżetowym modelem z serii. Niestety tutaj jego specyfikacja nie została jeszcze ujawniona, ale możliwe, że dostanie taki sam aparat jak Reno 2Z z 48-megapikselowym sensorem Samsung ISOCELL Bright GM1.

Ujawniono natomiast, że żaden z modeli Reno 2 nie zastąpi smartfona Reno 10X Zoom - będzie sprzedawany obok obecnego flagowca, w niższych od niego cenach.

Na podstawie My Smart Price

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!