R E K L A M A

Oppo zapowiada Reno 2

Opublikowane:
fot. Oppo via Twitter

Firma Oppo zapowiedziała oficjalnie debiut drugiej serii smartfonów Reno. W pierwszej kolejności pojawią się one w Indiach, już za kilkanaście dni.

Premierę rodziny Oppo Reno 2 zapowiada indyjski oddział chińskiego koncernu - i nieprzypadkowo, bowiem to właśnie w Indiach nowe modele będą dostępne w pierwszej kolejności. Premiera odbędzie się już za kilka dni - 28 sierpnia. Oppo nie precyzuje, ile modeli będzie przedstawionych w pierwszym rzucie, ale można spodziewać się przynajmniej dwóch, bowiem grafika wyraźnie wspomina o "serii". W zapowiedzi ujawniono kilka informacji dotyczących aparatu fotograficznego w topowym modelu Reno 2. Aparat będzie mieć cztery obiektywy, w tym jeden tele, oferujący hybrydowy zoom sięgający 20x. Pokazano pionowe ustawienie obiektywów, na grafice widać również zarys charakterystycznej płetwy przedniego aparatu. Na razie nie ma informacji o terminie debiutu Reno 2 w innych krajach.

Producent zaprezentował też pierwsze zajawki wideo dotyczące możliwości fotograficznych aparatów z rodziny Reno 2:Na podstawie Oppo, Playfuldroid

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!