R E K L A M A

Huawei Mate 30 Pro na zdjęciach, a Nova 5T i P Smart Pro w Google

Opublikowane:
Huawei Nova 5T
Huawei Nova 5T
fot. Android Enterprise

W ostatnich godzinach pojawiły się nowe doniesienia na temat nadchodzących urządzeń Huawei. Huawei Mate 30 Pro zapozował do zdjęć, zaś Google poinformowało o kompaktowym modelu Nova 5T.

Zacznijmy może od informacji ze strony Google Android Enterprise. W wykazie pojawił się nieznany dotąd model Huawei Nova 5T. Co ciekawe, nie jest to po prostu przemianowany model z rodziny Honor 20 (jak np. Nova 5i), ale zupełna nowość - z dużą pamięcią (8 GB RAM, 128/256 GB flash), ale kompaktowymi rozmiarami i 5,5-calowym ekranem. Niestety, nie ma innych informacji na temat tego modelu, ale raczej nie powinniśmy posądzać Google o błąd... Z drugiej strony, data na ekranie prezentowanego na stronie telefonu to 13 sierpnia - a premiery urządzenia wciąż nie widać.

To samo źródło informuje również o modelu Huawei P Smart Pro. Ma to być smartfon z 6,5-calowym wyświetlaczem, a także 4 GB pamięci operacyjnej. Pamięc wenętrzna pomieści natomiast 64 GB, a w roli systemu, podobnie, Adam Łukowski kw modelu opisanym wcześniej, zobaczymy Androida Pie.

W przypadku Huawei Mate 30 Pro właściwie nie dowiadujemy się niczego nowego - ale "szpiegowskie" zdjęcia zdają się potwierdzać wcześniejsze plotki. Jeśli widoczny na zdjęciach zamaskowany telefon to faktycznie Mate 30 Pro, musimy przygotowywać się na mocno zagięte i zachodzące daleko na boki brzegi wyświetlacza. Może to być efektowne... Zbliżenie na maskujący futerał zdaje się również potwierdzać położenie aparatu fotograficznego i diody doświetlającej. Ta druga będzie ustawiono pionowo i dosyć długa, zaś aparat - na pewno będzie mieć wiele obiektywów. Niestety - na zdjęciu ich nie widzimy, są bowiem ukryte pod otwieraną pokrywą. Najwyraźniej Huawei chowa tam coś ciekawego - może okrągłą oprawkę, jak sugeruje kolejne zdjęcie, kolejnego pokrowca...?

Na podstawie informacji Android Enterprise 1, 2,Weibo i IceUniverse

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!