R E K L A M A

HTC Wildfire X zaprezentowany oficjalnie

Opublikowane:
HTC Wildfire X
HTC Wildfire X
fot. HTC

Indyjski oddział HTC zapowiedział oficjalnie premierę pierwszego modelu z odrodzonej serii - Wildfire X.

HTC Wildfire X został wyceniony na 10999 lub 13999 rupii, czyli 155-197 dolarów albo 599-763 złotych, zalicza się zatem jeszcze do segmentu budżetowego. Jako taki - prezentuje się całkiem nieźle. Z pewnością sporo punktów model ten zyskuje za atrakcyjną stylizację, a także za potrójny aparat fotograficzny - i to bez "wypełniaczy" w rodzaju 2-megapikselowych matryc. Tu za rozmywanie odpowiada już matryca 5 Mpx, a towarzyszą jej kolejne, 8- i 12-megapikselowa. Pierwsza ze wspomnianych współpracuje z teleobiektywem 2x. Z kolei przedni aparat - ma 8 megapikseli.

Nieco słabiej wypada wyświetlacz. Ma co prawda 6,2 cala i modny kropelkowy notch, ale i spory "podbródek" oraz przeciętną rozdzielczość HD+. Mimo to, przy tej cenie można go zaakceptować, podobnie, jak procesor MediaTek Helio P22 i zestawy pamięci - 3+32 oraz 4+128 GB. Akumulator - również jest akceptowalny - 3300 mAh z zasilaczem 10 W. Wszystko pod kontrolą Androida Pie. Wyposażenie obejmuje ponadto czytnik linii papilarnych, gniazdo microSD, DualSIM, minijacka i USB-C. Dodatkowo, telefon jest sprzedawany z półroczną gwarancją bezpłatnej naprawy stłuczonego ekranu i podręcznym lokalizatorem My Buddy. Pomaga on zlokalizować zgubiony telefon, a także samego użytkownika - ma również alarm.

Na razie nie ma jeszcze informacji o dostępności HTC Wildfire X poza granicami Indii - ale nie należy tego wykluczać. Szkoda, że europejskie ceny tego modelu z pewnością będą wyższe - przy cenach "indyjskich" byłby to materiał na przebój, mogący poprawić niewesołą sytuację HTC. Może chociaż w Indiach się uda...?

Na podstawie informacji HTC

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!