R E K L A M A

Motorola One Zoom ze świecącym logo

Opublikowane:
Motorola One Zoom
Motorola One Zoom
fot. @rquandt

Motorola One Zoom gościła niedawno w dość obszernym przecieku, który ujawnił praktycznie wszystkie informacje na jej temat - poza jedną... Dlatego wracamy do tego smartfonu.

Przeciek niewielki, ale zabawny i niebanalny. Oto Roland Qunadt, dość popularny leakster, ujawnił, że smartfon otrzyma podświetlane logo Motoroli, umieszczone pod tylnym aparatem fotograficznym. Niby drobiazg - ale dobitnie wskazujący, że logo nie będzie tym razem wkomponowane w czytnik linii papilarnych, a ten - być może - trafi pod wyświetlacz. Tego jeszcze nie wiadomo, ale Quandt potwierdza część znanej już wcześniej specyfikacji... Sugerując jednocześnie integrację z Amazon Alexa i - jednocześnie - brak przynależności do serii Android One.

Wskazuje ona, że Motorola One Zoom ma 6,2-calowy ekran Full HD+, procesor Snapdragon 675, przynajmniej 4 GB RAM-u, 128 GB pamięci flash i akumulator o pojemności 4000 mAh oraz NFC. Przedni aparat fotograficzny ma 16 megapikseli, zaś tylny, poczwórny, wyposażono w matryce 48, 12 i 8 megapikseli oraz dodatkową - do rozmywania tła. Dwa z wymienionych modułów - zapewne tele i podstawowy - mają optyczną stabilizację, jak donosi leakster. Wspomina on również o cenie - 399 euro, czyli 1739 zł.

Na podstawie informacji @rquandt

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!