R E K L A M A

Neffos X20 dostępny w sprzedaży w Polsce

Opublikowane:

Neffos X20 zapowiedziany został podczas tegorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie. A dziś TP-Link oficjalnie wprowadził go do sprzedaży w Polsce.


Wygląd i ekran

Smartfon ma wyświetlacz HD+ ze wcięciem w kształcie kropli, o proporcjach 19:9 i przekątnej 6,26 cala. Oferuje użytkownikom aż 87,2% powierzchni ekranowej. Odblokowany może zostać za pomocą czytnika linii papilarnych lub funkcji rozpoznawania twarzy.

Aparaty

Neffos X20 wyposażony został w podwójny aparat na tylnym panelu: 13- oraz 5-megapikselowy, natomiast na froncie zamontowany został aparat o rozdzielczości 8 megapikseli. Aparat wspiera rozbudowana aplikacja aparatu, która udostępnia funkcję inteligentnego rozpoznawania scenerii, identyfikując 17 różnych kadrów. Nie zabrakło trybu upiększania w kontekście selfików - tutaj aparat korzysta z technologii AI i deep learning, umożliwiając korekcję niedoskonałości.

Parametry

Smartfon napędzany jest przez czterordzeniowy procesor MediaTek MT6761, wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Na dane i aplikacje przeznaczono 32 GB pamięci wewnętrznej, nie zabrakło gniazda na kartę microSD (do 128 GB), która zajmuje jeden ze slotów karty SIM. Jeśli użytkownik zrezygnuje z dodatkowej pamięci, może korzystać z dwóch kart SIM w technologii dual-standby. X20 pracuje pod kontrolą najnowszego systemu Android 9 Pie z przygotowaną dla niego wersją autorskiej nakładki NFUI 9.0. Całość napędza bateria o pojemności 4100 mAh.

Wersje kolorystyczne i cena

Urządzenie ma elegancką, smukłą obudowę o grubości zaledwie 85 mm i dostępny będzie w czterech kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim i fioletowym (a konkretnie niebiesko-fioletowy gradient nawiązujący do zorzy polarnej). Czarna wersja kolorystyczna Neffosa X20 jest już dostępna w sklepach, a cena detaliczna kształtuje się poziomie ok. 599 zł.

Informacja prasowa

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!