R E K L A M A

Trzy średniopółkowe smartfony od LG plus wakacyjne promocje

Opublikowane:

W środku wakacji Koreańczycy zaprezentowali trzy średniopółkowe modele - K20, K30 i K50 - które wyróżnia dedykowany przycisk Asystenta Google, standard militarny, możliwość jednoczesnego stosowania dwóch kart SIM i karty SD oraz wydajne baterie i aparaty wyposażone w funkcje sztucznej inteligencji.

Od początku sierpnia do ofert operatorów i sklepów z elektroniką trafiły nowe smartfony: LG K50, LG K30 oraz LG K20.

LG K50

Smartfon, który wyposażony został w 6,26-calowy ekran FullVision i baterię o pojemności 3500 mAh. Ponadto oferuje DTS:X 3D, 13-megapikselowy aparat do selfików oraz podwójny aparat główny (aparat 13MP oraz 2MP do pomiaru głębi). Producent przeznaczył ten model między innymi dla osób, które dużo czasu spędzają w social media. Smartfon oferuje możliwość duplikowania najbardziej popularnych aplikacji społecznościowych i funkcja YouTube Live w aplikacji aparatu. Nowością jest inteligentny zrzut ekranu - do klasycznego zdjęcia ekranu smartfona dołączany jest link, który po kliknięciu przenosi wprost do odwiedzanej strony - oraz specjalna funkcję Eco Playback, która podczas słuchania muzyki lub filmu z YouTube maksymalnie wygasza ekran i dezaktywuje dotyk. Ponadto LG K50 spełnia normy militarne MIL-STD 810G - jest odporny na wahania temperatur, wstrząsy czy przypadkowe upuszczenie. W smartfonie zastosowano wszystkie niezbędne standardy łączności: NFC, Bluetooth 5.0 oraz dwuzakresowe WiFi. Urządzenie obsługuje dwie karty SIM i kartę pamięci jednocześnie. Model ten dostępny będzie w Plusie, Play i Media Markt za 899 złotych.
LG K30

LG K30 został wyposażony został w niemal bezramkowy, 5,45-calowy ekran FullVision oraz baterię o pojemności 3000 mAh. Główny aparat wyposażony został w 8-megapikselową matrycę oraz autofocus. Podobnie jak w LG K50, w LG K30 zastosowano łączność NFC, dedykowany przycisk do aktywacji Asystenta Google oraz obudowę spełniającą normy wytrzymałości MIL-STD 810G. Model ten dostępny jest w T-Mobile za 599 złotych.
LG K20

W LG K20 zastosowano 5,45-calowy wyświetlacz FullVision oraz baterię 3000 mAh, która wystarczy na ponad 10 godzin odtwarzania multimediów przy pełnej jasności ekranu. Przedni aparat wspiera dioda, umożliwiająca doświetlenie selfika. Smartfon spełnia normy militarne i jest odporny na wysoką i niską temperaturę, wilgoć, szok termiczny, wibracje i przypadkowe upuszczenie. Smartfon ten ma w swojej ofercie Plus za 499 złotych.
Wakacyjne promocje LG

Do końca wakacji potrwa promocja na model LG K40, w której producent przygotował w prezencie słuchawki Skullcandy, kartę microSD 32GB oraz etui na telefon. Zestaw promocyjny o wartości 180 zł towarzyszył będzie również wprowadzeniu w Polsce smartfona LG K50. Po dokonaniu zakupu i zarejestrowaniu go na stronie strefalg.pl/promocjelg do klienta trafią słuchawki bluetooth Vibe Wireless oraz etui na telefon.

Dodatkowo firma przygotowała specjalne promocje na pozostałe tegoroczne smartfony: LG G8s ThinQ oraz LG Q60. LG G8s ThinQ do 31 sierpnia 2019 roku dostępny będzie w zestawie promocyjnym o wartości aż 1000 zł, w skład którego wchodzi 400 zł w gotówce (czek BLIK) oraz roczna gwarancja na uszkodzenie ekranu. Producent przygotował też nową promocję na LG Q60, która potrwa do 31 sierpnia. Każdy, kto dokona zakupu i zarejestruje się na stronie strefalg.pl/promocjelg otrzyma 200 zł w gotówce (czek BLIK).

Informacja prasowa

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!