R E K L A M A

Samsung Galaxy Note10 i Note10+ z ekskluzywną integracją rozwiązań Microsoftu

Opublikowane:
Samsung Galaxy Note10 i Samsung Galaxy Note10+
Samsung Galaxy Note10 i Samsung Galaxy Note10+
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Wprowadzając na rynek modele Samsung Galaxy Note10 i Samsung Galaxy Note 10+, koreański koncern ogłosił zacieśnienie współpracy z Microsoftem.

Owocem owej współpracy jest ekskluzywna integracja rozwiązań firmy Microsoft w nowych modelach Note10. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownicy będą mogli łatwo i płynnie przełączać się między smartfonem a komputerem i odwrotnie, korzystając z kluczowych benefitów platform Galaxy i Windows. Z czego konkretnie?

Przede wszystkim, zdecydowanie poprawi się i usprawni komunikacja między telefonem a komputerem. Rozwiązanie Link to Windows jest wbudowane w Quick Panel Galaxy Note10, dzięki czemu wysyłanie wiadomości, zarządzanie powiadomieniami, synchronizowanie zdjęć i klonowanie ekranu telefonu na komputerach PC jest proste i wygodne. Dzięki temu użytkownik może niejako "sięgnąć" do telefonu z poziomu komputera, bez konieczności czekania na połączenie, synchronizację itd.

Ponadto, od jesieni smartfonowa galeria zdjęć będzie automatycznie synchronizowana z usługami Microsoft OneDrive. W efekcie użytkownicy uzyskają dostęp do swoich zdjęć i filmów z różnych urządzeń i nie będą musieli martwić się o to, czy ostatnio wykonywali ich kopię zapasową. Galaxy Note10 oferuje ponadto zoptymalizowaną i zintegrowaną aplikację Outlook, która usprawnia zarówno komunikację zawodową i osobistą, jak i zarządzanie czasem. A udoskonalony rysik S Pen umożliwia użytkownikom Galaxy Note10 uzyskiwanie podglądu, gdy trzymają rysik kilka centymetrów ponad wiadomością e-mail, wydarzeniem w kalendarzu czy kontaktem.

Samsung i Microsoft deklarują, że zamierzają nadal rozwijać partnerstwo, aby zapewnić pełne, bezproblemowe doświadczenia w erze 5G. Firmy te będą wspólnie opracowywały nowe technologie i wprowadzały innowacje, które zmienią sposób pracy użytkowników. Opisane rozwiązania znajdą się zapewne również w kolejnych smartfonach Galaxy.

Na podstawie informacji Samsung

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!