R E K L A M A

Galaxy Note 10 i Note 10+ - nowe zdjęcia, nowe kolory i IP69

Opublikowane:

W sieci jest prawdziwy wysyp nieoficjalnych zdjęć, na których przedpremierowo występuje Galaxy Note 10 lub 10+. Są też rendery prezentujące różne wersje kolorystyczne debiutującego lada dzień flagowca od Samsunga.

Zamieszanie wokół serii Samsung Galaxy Note 10 jest coraz większe - i tak będzie do dnia premiery. Z ostatnich przecieków dowiedzieliśmy się, że Galaxy Note 10 prawdopodobnie będzie wyposażony w czujnik ToF, a na środku wyświetlacza pojawi się otwór na aparat do selfików. Dodatkowo, za sprawą jednego z użytkowników Twittera, poznaliśmy różne wersje kolorystyczne modeli Galaxy Note 10 i Note 10+.

Wersja srebrna ma kolorowy gradient, a S-Pen jest w kolorze niebieskim.


Wersja czarna jest bardziej klasyczna, rysik również jest w kolorze czarnym.


Kolejne wersje to Aura White dla modelu Galaxy Note 10+ oraz różowa dla Note'a 10.


Twitterowicz, który udostępnia rendery z kolorowymi Note'ami - Ishan Agarwal - podzielił się też informacjami o obecności opcji szybkiego ładowania bezprzewodowego i przewodowego oraz o standardzie IP69 - co by oznaczało, że smartfony z serii Note 10 byłyby chronione przed zalaniem strugą wody pod ciśnieniem (80-100 barów, o temperaturze do 80 stopni) - tylko kto by na takie warunki naraził smartfon, który na pewno nie będzie należał do najtańszych?Spodziewamy się, że Samsung pokaże łącznie cztery różne modele z rodziny Note 10: "zwykły" Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+ i obie wersje z obsługą 5G. Cen nie znamy, ale raczej nie będą niższe niż ceny modeli z poprzedniej wersji. Na koniec jeszcze kilka nieoficjalnych zdjęć prezentujących nowe smartfony. Zdecydowanie jest na co czekać.

Na podstawie xda-developers, Notebookcheck

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!